Ремонт газових плит Беко в Києві

 

Газове обладнання марки Беко - це унікальна, якісна і нова напрацювання техніків, що зарекомендувала себе позитивно за багатьма параметрами, як технічним, так і ціновою політикою. Але, як і будь-яка техніка, вона має властивість ламатися, але фахівці служби ремонту Fix-Man розкажуть, які часті поломки зустрічаються з даною технікою.

Ремонт газових плит вдома

Якщо ви відкладаєте ремонт газової плитки - ви ризикуєте не тільки тим, що харчуватиметеся всухом'ятку бутербродами. Але така недбалість у майбутньому може обернутися багатьма проблемами – починаючи від витоку газу та чадного газу і закінчуючи вибухом. Не варто жартувати з цим - це поломка газового обладнання.

Причини поломки плит Беко можуть бути різні, але незалежно від них - кожна вимагає до себе уваги і негайного виклику майстра на будинок. Далі розглянемо найпоширеніші несправності, які можуть статися із газовими плитами від Беко.
 • Якщо не розпалюється пальник – у цьому випадку має місце засмічення форсунки або заводський шлюб ізоляції свічки розпалювання. Дещо рідше можуть прогоріти термопари або ж вити з ладу електромагнітний у плиті клапан.
 • У процесі готування пальник може гаснути – у цьому випадку, швидше за все, перегоріли термопари, які варто замінити. Ремонту вони не підлягають у вашій плиті – єдиний вихід – це їхня повна заміна.
 • Вийшов з ладу електричний підпал – перегорів блок у системі генерації іскор або ж окислилися самі контакти на кнопки увімкнення. Блок підлягає заміні, а ось самі контакти можна почистити та знову підключити.
 • У процесі горіння коптилка сильно димить і коптить – в цьому випадку має місце засмічення самого жиклера або неправильний монтаж повітряної заслінки. Достатньо прочистити їх та газова плитка знову працюватиме.
Ремонт газових плит Беко у Києві
 • Не провертаються краніки регулювання або якщо провертаються, то важко. У такому разі найчастіше майстри говорять про пересихання графітової в ручках мазки або пошкодження краника регулювання.
 • Не вмикається в плиті духовка – у цьому випадку можливе зношування свічок розпалювання або ж вийшов з ладу внутрішній механізм самої духовки.
 • Під час готування з'являються неприємні запахи – має місце неповне згоряння в пальниках плити газу або його безпосередній витік.
 • При опусканні самого крана регулювання пальник буде відключатися – у цьому випадку майстри говорять про поломку термоелектромагнітного в плиті клапана.
 • Відрив полум'я під час горіння від пальника – у цьому випадку має місце підвищений рівень тиску в газопроводі.
 • У процесі пальника вона дає сторонні звуки – у цьому випадку має місце порушення балансу складу повітряно-газової суміші.
 • Електричний підпал у плиті працює, але при цьому сама пальник не буде включатися – має місце засмічення в плиті інжектора.
 • Горить у процесі горіння лише половина самого пальника – це також вказує на засор у ній форсунки.
 • Не включається в роботу плита – тут причини можуть бути різні, тому важливо до приходу майстра відключити її і перекрити газ.

 

Всі ці причини – не повний список тих, які можуть статися з газовою плиткою Беко, і в кожному конкретному випадку вони встановлюються майстром в індивідуальному порядку.

Всі ці причини – не повний список тих, які можуть статися з вашою газовою плиткою Беко, і в кожному конкретному випадку вони встановлюються майстром в індивідуальному порядку.

Самостійний ремонт або небезпечна економія.

При всьому вмінні та бажанні заощадити, ремонт газового обладнання та газової плити у тому числі – це свого роду небезпечна економія. Якщо ви не володієте достатніми знаннями, не має достатньо для ремонту обладнання та нових запасних частин, які передбачає заміну сам виробник – ремонтувати газове обладнання не має сенсу.

Це не просто недоцільно, тому що може стати причиною більш дорогої поломки газового обладнання, так і призвести до витоку газу та вибуху, небезпечніших наслідків і необхідності купувати нову техніку.

Виклик майстра з газового обладнання

 

Ремонт газових плит Беко у Києві - Fix-Man
Терміновість ремонту газових плит - це не просто ваша зручність у побуті, але й гарантія довгої та якісної роботи в повсякденному житті газової плити Беко. Наші майстри приймуть заявку і в оперативні терміни виїдуть додому до замовника, проведуть повну та всебічну діагностику і, встановивши причину поломки та несправність – усунуть її.

Після цього ваша газова помічниця знову повернеться в дію, і працюватиме довго і якісно. Самі ж майстри проведуть не лише ремонт, а й проконсультують власника про правила користування та розкажуть, як не допустити у майбутньому подібних поломок. На додаток на всі виконані роботи наші майстри видають гарантійний талон – якщо протягом цього часу техніка вийде з ладу, ми проведемо всі роботи безоплатно. Гарантійний термін залежить від складності ремонтних робіт та варіює від кількох місяців і до року – все визначається у кожному випадку індивідуально.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь