Ремонт газових плит Hansa в Києві

Газові плити Hansa відомі навіть найвибагливішим господарям своєю високою надійністю та якістю. Але, як і будь-яка техніка, вона має властивість ламатися. Майстри служби з ремонту Fix-Man допоможуть розібратися в головних поломках та найчастіших несправностях, проведуть якісний ремонт та їх усунення.

Ремонт плит Hansa в Києві

Газова плитка Hansa – це та побутова техніка, без якої не обходитися жодна сучасна кухня, Тим не менш, незалежно від виробника та моделі можна виділити такі самі основні поломки Ханса:
 • якщо не запалюється пальник – причин може бути кілька, починаючи від засмічення в системі форсунки та термопари і до несправності електромагнітного в плитці клепана.
 • якщо вогонь слабо горить – може бути поломка терморегулятора або слабка подача газу трубами газопроводу.
 • при відсутності роботи духовки – причина може критися у виході з ладу терморегулятора.
 • чутний запах газу – найнебезпечніший з усіх можливих ситуацій, оскільки його витік може спровокувати отруєння, а найменша іскра вибух.
Власникам будь-якої газової плитки варто пам'ятати - навіть найменша поломка може призвести якщо не до важких наслідків, то до дорогого ремонту це точно. Тому не зволікайте і звертайтеся в найкоротший термін.

Чому не варто займатися самоврядністю в ремонті газового обладнання

Як зазначалося раніше, це може стати причиною найсерйозніших наслідків і спираючись на це, при появі найперших ознак поломки – перекривайте крани подачі газу газопроводом і викликайте майстра. Це перше, що ви повинні зробити у разі поломки газового обладнання.
При всьому бажанні власними силами провести ремонт та заощадити – некваліфікований ремонт газового обладнання стане невірним рішенням. Нерідко почерпнувши інформацію з Інтернету ви можете поставити невірний «діагноз» і як результат – даремно витрачений час і сили, а помилка так і не буде виправлена. Тому звернення до професіоналів - це правильне рішення.

Що ми гарантуємо?

Терміновість виклику майстра обумовлена ​​постійною роботою та експлуатацією несправного обладнання, що може стати причиною більш серйозної поломки та виникнення небезпечної ситуації. Натомість професійний майстер з ремонту газового обладнання проведе повну та всебічну діагностику, виявить поломку та усуне її. Але, крім цього, він усуне причину, яка спровокувала поломку.
Ремонт газових плит Hansa у Києві
В арсеналі наших майстрів є всі необхідні інструменти та запасти - це дозволить своєчасно, без відриву на пошуки потрібної деталі провести ремонт. А чималий досвід у ремонті газового обладнання, причому як плит Ханза, так і інших марок та брендів, дозволить якісно провести ремонт і не допустити типових помилок майстрів – новачків. При цьому наші майстри беруть до уваги і поради та рекомендації самого виробника. Що ще можна поставити в наш актив:
 • Перш за все, це доступність у вартості ремонту – для нас важлива сама робота та якісне її виконання, постійна база клієнтів, але ніяк не миттєве збагачення.
 • Пунктуальність наших майстрів завжди на висоті. Вам не доведеться чекати на майстра цілий день, а то й тиждень – отримавши заявку на ремонт, фахівець виконує її в найкоротші терміни, уточнивши попередньо день та час візиту.
 • Зручність надання послуги. Ремонт наші майстри можуть проводити як удома у замовника, так і доставляючи техніку до нас у майстерню – все залежить від поломки. При цьому варто зазначити, що якщо потрібна доставка техніки до майстерні – демонтаж, привіз та відвезення ми здійснюємо власними силами, на власному транспорті.
 • Професіоналізм. Як зазначалося раніше – наші майстри мають у своєму активі не лише теоретичні знання, а й практично досвід ремонту. При цьому вони постійно проходять курси підвищення кваліфікації, тим самим залишаються в курсі новинок і будь-яких змін у своєму профілі роботи.
 • Гарантія. Після проведених робіт ми надаємо замовнику гарантію на строк від кількох місяців і до року – багато залежить від виду та обсягу поломки.
 • Використання в роботі тільки нових і оригінальних запчастин, а перед початком роботи – повна та всебічна діагностика техніки, виявлення поломки та її першопричини.
 • Всі ці аргументи наочно показують, наскільки вигідною буде робота з нами у питанні ремонту газового обладнання та газових плит Хансу зокрема. Ви можете викликати нашого майстра в будь-який день тижня – ми працюємо 7 днів тижня, без вихідних і свят, без перерви.

Як підсумок вибору нашої майстерні - якісно і швидко проведена робота, а також борги термін її служби. Крім цього, наші фахівці проконсультують вас за всіма правилами експлуатації, розкажуть чого не варто робити, щоб не спровокувати аналогічну поломку в майбутньому. Дзвоніть нам!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь