Полум'я горить, але як відпускаєш ручку гасне

Проблеми з низьким полум'ям характерні для будь-якого типу пропанової печі через механізм безпеки в кожному регуляторі. Регулятори мають спеціальний механізм обмеження потоку газу у разі витоку. Ось ідея. Якщо у вашому газовому приладі був витік, про який ви не знали, і ви включили джерело газу, паливо могло б просочитися в повітря поруч із піччю з відкритим полум'ям. Ви можете написати «погані новини»? З його механізмом безпеки регулятор може натомість виявити надлишковий потік пропану та зменшити його. Те, що у вас залишилося, це «слабкий потік» пропана через шланг та слабке полум'я. Криза запобігла завдяки майстрам служби з ремонту Fix-Man.

Як виправити полум'я?

Безпека, звичайно, важлива. Але ви хотіли б готувати на плиті, замість того щоб дивитися на холодні конфорки. На щастя для вас, цю проблему легко вирішити.

Полум'я горить, але як відпускаєш ручку гасне
 • Спершу вимкніть плиту або гриль і закрийте джерело газу. Переконайтеся, що все знаходиться у вимкненому положенні, перш ніж вимкнути регулятор.
 • Від'єднайте регулятор від плити та залиште його на кілька секунд. Це дозволяє регулятору скинути налаштування.
 • Приєднайте регулятор до пристрою та перевірте герметичність, як описано в посібнику користувача. Нанесіть 50/50 мильного та водного розчину на шланг та кожну точку з'єднання. Це включає точку, де регулятор зустрічається з резервуаром, де шланг зустрічається з піччю, де клапани кріпляться до колектора, і довжину самого колектора.
Повільно відкрийте клапан джерела газу, даючи йому повний поворот, щоб почати. Якщо ви чуєте гуркітливий звук або бачите бульбашки, що ростуть, де б ви не наносили мильну воду, вимкніть все. У вас є витік. Щоб виправити це, спробуйте затягти
 • з'єднання або замовити нову деталь і ремонт скориставшись послугами служби з ремонту Fix-Man. Не використовуйте прилад, поки не усунете витік або не замініть несправне обладнання. Якщо ви не помітили будь-яких витоків, ви можете спробувати запалити піч. Запалити пальники та відрегулювати регулятори нагрівання для перевірки.
 • Якщо полум'я виглядає нормально, ви готові смажити, запікати, або варити.

Що, якщо це все ще не працює?

Термопара повинна виявляти полум'я, інакше вона закриє газовий клапан, і ваша піч не працюватиме правильно. Існує три причини, через які ваша термопара може працювати зі збоями:

 • Її поломка

Зламана або згоріла термопара не буде правильно визначати полум'я, ефективно закриваючи газовий клапан, поки ви його не заміните. Заміна зламаної термопари є дешевою та відносно простою, якщо ви схильні до механічних впливів. Зверніться до професійних фахівців з ремонту печей Fix-Man для ремонту термопар, якщо ви не впевнені в цьому. Це не коштуватиме вам багато.

 • Забруднення конфорок

Накопичення сажі на термопарі може блокувати полум'я. При постійному впливі гарячого полум'я термопара з часом зношується. Навіть невеликий залишок може спричинити несправність термопари. Виправити це так само просто, як зняти термопару, почистити її дротяною щіткою або чимось грубим (навіть звичайна доларова банкнота працює) і замінити.

Якщо вам зручно знімати та чистити термопару, виконуйте це планове технічне обслуговування щорічно. Це технічне обслуговування печі, яку ви можете виконати самостійно, щоб продовжити термін служби печі та уникнути аварійного ремонту.

 • Неправильні налаштування плити

Полум'я контрольної лампи повинно повністю охоплювати верхню частину стрижня термопари, щоб знати, що полум'я включене. Якщо термопара не збудована правильно, вона не зчитуватиме полум'я та закриє клапан для газу.

Якщо наші пропозиції вище не спрацювали, ви можете перевірити ці інші проблеми.

 • Очистіть пальники та трубки Вентурі (стрижні пальника), щоб очистити від пилу, бруду або павутиння. Ці види засмічення можуть призвести до слабкого або жовтого полум'я. Ви можете використовувати садовий шланг або повітряний компресор для розпилення прямо у пальники; Так само ви можете розпорошувати в трубки Вентурі. Якщо ви використовуєте воду, покладіть плиту вгору дном приблизно на годину, перш ніж знову використовувати, щоб дати стекти воді.
 • Переконайтеся, що в отворах клапанів немає пилу та бруду, знявши
Відпускаєш ручку гасне полум'я
 • їх із трубок і перевіривши. За потреби почистіть їх невеликим дротом.
 • Перевірте вашу піч з іншим шлангом та регулятором. Обов'язково проведіть випробування на герметичність цього шланга та регулятора, перш ніж запалити плиту.

Якщо жоден з цих способів не усуває слабке полум'я на вашому газовому грилі або плиті, не соромтеся зателефонувати нам. Наша команда Fix-Man підтримки клієнтів можуть впоратися практично з усім, що ви їх попросите. Ми відремонтуємо вашу піч, і ви зможете повернутись до приготування того, що ви любите. Дзвоніть!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь