Газова конфорка не запалюється

Газові плити, безумовно, мають ряд переваг, таких як практично миттєве нагрівання, довгострокова економія витрат і, звичайно, можливість продовжувати готувати, коли живлення відключається.

Але на відміну від котушкових елементів або електричних плит, ви повинні запалити пальники, щоб приготувати що-небудь на газовій плиті.

На щастя, проблему зазвичай можна вирішити самостійно. Дізнайтеся, чому ваша газова плита не спалахує і як це виправити. Наша служба з ремонту Fix-Man буде раба вам надати допомогу.

Проблема: він забитий харчовим сміттям

Будь то накопичення жиру або харчові крихти, однією з найпоширеніших причин виникнення проблем із запаленням газового пальника є засмічення, що блокує потік газу до запалювача.

Поломки газовых плит

Виправлення: почніть з видалення решітки, що закриває проблемний пальник. Потім зніміть кришку пальника, який повинен легко підніматися. Герметична основа пальника або відірветься, або вам, можливо, доведеться зняти пару гвинтів, перш ніж знімати його. Очистіть навколишню область теплою мильною ганчіркою. Замочіть запечатану основу пальника в оцті або теплій воді та використовуйте жорстку щітку, щоб видалити будь-яке сміття. Нарешті видаліть залишки бруду з отворів пальника за допомогою зубочистки, голки або стисненого повітря. Встановіть на місце пальник, кришку та ґрати і спробуйте знову запалити пальник.

Якщо це не спрацює, можливо, в лінії подачі газу є перегин або більша проблема, і ви можете звернутися до нашого фахівця.

Проблема: слабкі з'єднання

Хоча на плиті немає тонни рухомих частин, можливо, що з'єднання ослабнуть, особливо під час чищення або встановлення.

Якщо дроти, що з'єднують запалювач з модулем управління, не мають міцного з'єднання, ви не отримаєте іскру, необхідну для правильного запалення пальника.

Виправлення: По-перше, відключіть електроживлення від пристрою, від'єднавши його від стіни або клацнувши вимикачем. Зніміть решітку та кришку пальника з проблемного пальника. Зніміть герметичну основу пальника та подивіться, чи немає ослаблених з'єднань або від'єднаних проводів. Зафіксуйте всі ослаблені з'єднання і знову від'єднайте всі від'єднані дроти, встановіть на місце основу пальника, кришку та ґрати. Відновіть живлення печі та перевірте з'єднання.

Проблема: це несправний запальник

Якщо ви видалили сміття з основи пальника і закріпили ослаблені з'єднання, можливо, ви маєте справу з несправним запальником. Швидкий спосіб визначити необхідність заміни запалювача – це вимкнути світло в кімнаті та повернути ручку управління у положення запалення. Якщо запалювач іскриться жовтим або помаранчевим замість яскравого блакитно-білого, вам, ймовірно, доведеться замінити запалювач.

Виправлення: Вимкніть газ і подайте живлення на плиту, зніміть кришку пальника та використовуйте викрутку або шестигранний ключ для від'єднання основи пальника. Від'єднайте дроти, що йдуть від запалювача. Зазвичай запалювачі використовують систему швидкого від'єднання, тому вам не потрібно обрізати чи зрощувати дроти. Використовуйте номер моделі вашої печі, щоб визначити, який запасний запалювач ви повинні придбати, встановити нову деталь і замінити основу, кришку та решітку пальника. Відновити подачу газу та електроенергії на плиту та перевірити роботу пальника.

Перевірте з'єднання іскрового запалювання

Якщо після ретельного очищення пальник духовки не працює належним чином, спробуйте перевірити з'єднання запальника, щоб переконатися в їх безпеці.

Відключіть духовку від стіни, тому що ви будете працювати з електронними компонентами і не хочете отримувати удар. Повністю вийміть головку пальника з духовки - вона повинна мати проводку, що виходить з верхньої частини конфорки, з'єднаної з нижньою частиною її, - і огляньте з'єднання, щоб переконатися, що дроти правильно підключені до запальника. Ослаблені з'єднання можуть запобігти займанню та займанню вогню.

Дозвольте нам допомогти 

Ремонт пальника в духовці може бути складним, трудомістким і болісним - ось чому наші досвідчені фахівці покликані допомогти вам змусити ваші духовки працювати як нові.

Поломки газовых плит

Завдяки нашому простому процесу онлайн-бронювання, ви можете найняти спеціаліста служби з ремонту Fix-Man, який починить вашу духовку в той же день.

Якщо жодне з цих швидких виправлень не допомагає усунути впертий пальник, вам, можливо, доведеться замінити вимикач запалювання, модуль керування запаленням або звернутися до фахівця для більш поглибленої діагностики. Дзвоніть!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь