Духовка не гріє

У сучасному світі, вже давно, не використовуються багаття для приготування їжі, для цього є піч. Вона дає нам можливість готувати різноманітні страви, використовуючи конфорки та духовку. Але бувають ситуації, коли не всі її складові правильно працюють. Є кілька причин, через які духовка не нагрівається. Щоб правильно діагностувати причину збою і знайти відповідне рішення, майстру необхідно виконати серію тестів спочатку на джерелі живлення, а потім на печі. Служба ремонту Fix-Man усуне будь-яку поломку вашої печі.

Неправильне регулювання або ненавмисна безпека

Перш за все, переконайтеся, що ви знаходитесь в ручному положенні. Можливо, ви встановили таймер в автоматичне положення, наприклад для піролізу. Після цього необхідно повернутись у ручне положення, щоб мати можливість нагріти духовку. Для цього зверніться до інструкції з експлуатації пристрою.

Духовка не гріє

Іноді вмикається захисний термостат. Щоб відновити виробництво тепла просто перезавантажте його. Щоб це зробити, ви повинні натиснути червону кнопку в середині двох вушок або над блоком після зняття верхньої пластини або в задній частині духовки.

Безпека закриття дверей також є на багатьох моделях. Переконайтеся, що пристрій працює правильно. Якщо воно виявить відчинені двері, система може заблокувати підвищення температури.

Відмова термостата

Більшість поломок і неправильної роботи духовки пов'язані з несправним термостатом. Якщо духовка не нагрівається, нагрівається занадто багато або дуже повільно, ймовірно, причина в термостаті. Пристрій використовується для регулювання температури печі.
Майстер, відключить пристрій від мережі і проведе діагностику термостата. Якщо пристрій не працює, його необхідно замінити.

Заміна термостата

Спеціаліст виконає певний алгоритм дій для заміни термостата вашого пристрою:

 • Спеціаліст зніме верхню плиту духовки і ручку термостата, витягнувши її;
 • Запам'ятає проводку підключення термостата за передньою панеллю. За потреби зробить знімок. Потім зніме панель;
 • Підключений до термостату за допомогою дроту, обережно зніме щуп усередині духовки, запам'ятовуючи його положення;
 • Збере новий термостат, дотримуючись раніше збереженої проводки;
 • Майстер збере датчик так само, як і раніше, всередині духовки, знявши задню кришку пристрою;
 • Збере ручку термостата, задню та верхню частину духовки;
 • Майстер проведе підключення вашої духовки;
 • Перевірить роботу, спочатку включивши духовку при мінімальній температурі.

Дефектний опір

Ваша духовка оснащена кількома резисторами. Якщо він взагалі не нагрівається в будь-якій програмі та в будь-який час, малоймовірно, що це буде пов'язане з опором. Але якщо ваша піч працює правильно на деяких програмах, а не на інших, один із резисторів безперечно працює.

Тому спеціалісту необхідно визначити, який з них, або визначивши, коли піч припиняє нагрівання, або перевіряючи їх один за одним за допомогою вимірювального пристрою, або підключивши їх на кілька секунд , і перевіривши, чи нагріваються вони. Знайшовши причину, майстер усуне її.

Заходи безпеки

 • Не слід використовувати духовку як додаткову шафу для посуду. Дуже важливо не залишати сковорідки, алюмінієвий посуд, каструлі та страви. Щоб уникнути ситуацій, коли при попередньому розігріві духовки з'являється невідомий різкий запах і/або дим, не кажучи вже про те, що ви можете обпектися, спробувавши витягнути посуд;
 • Розпилення засіб для чищення на кнопки може спровокувати небезпечну ситуацію на кухні. Кнопки підключені до електричної системи духовки, тому краще не насичувати їх водою чи хімікатами. Щоб очистити їх, просто протріть вологою тканиною з невеликою кількістю м'якого засобу на ньому;
 • Не можна накривати дно алюмінієвою фольгою. Це дуже поширена практика, тому що люди вважають, що це може полегшити очищення духовки, що насправді так не є. По-перше, через сильне нагрівання, особливо якщо його кілька разів нагрівали і охолоджували, іноді може вигоріти алюмінієва фольга. А по-друге, тому що металева поверхня відображає тепло, а також не дозволяє печі правильно регулювати свою температуру та працювати належним чином;
 • Використання газової духовки, якщо запах газу заборонено. Ми дуже сподіваємося, що ви вже знаєте цей захід безпеки, але про всяк випадок: як тільки з'являється запах газу, ми відключаємо все і провітрюємо. Невелике накопичення газу іноді відбувається з духовкою або плитою, і це само по собі не є загрозою неминучого вибуху, але не є безпечною ситуацією;
 • Не можна відкривати духовку, якщо в ній з'явився вогонь. Це досить страшна ситуація. Але найстрашніше, що може статися, - це відчинити двері, щоб спробувати загасити пожежу, вогонь живиться та поширюється завдяки кисню. Відчинені двері тільки додадуть йому сили і перетворить трохи тривожну ситуацію на абсолютно небезпечну. Що вам потрібно зробити, це залишити двері закритими і перекрити подачу газу. Потім провітріть кімнату, оскільки дим піде з духовки.
 • Через кілька хвилин, вогонь погасне сам по собі. Якщо це не так, і вогонь зростає (що може статися), не соромтеся дзвонити пожежникам, тримаючи двері духовки зачиненими.
Духовка не гріє

Служба ремонту Fix-Man усуне будь-яку поломку вашої печі. Дзвоніть нам!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь