Ремонт газових плит у Бучі

Сьогодні газові плити є в кожному будинку - це зручна техніка допомагає в приготуванні їжі і при її поломці закономірно виникає питання як бути? Але через те, що в її роботі застосуємо природний газ – не варто намагатися усунути поломку самотужки. Звертайтеся до майстрів.

Коли викликати майстра?

Терміни експлуатації газових плит складає в середньому 15 років, але навіть це не виключає того, що і вона має властивість ламатися, а тому потребує ремонту. Коли ж потрібно викликати майстра?
 1. Не запалюється пальник – це може бути наслідком засмічення у форсунках, або ж порушена в системі ізоляція шару і на свічці розпалювання. Не варто виключати і той варіант, що несправний електромагнітний клапан.

 2. Якщо газ горить слабо - це може бути наслідком засора жиклера. Саме через це і газ не проходитиме назовні.

 3. Якщо при горінні полум'я коптить і горить при цьому вище норми - це засмічення самого отвору, яке розпорошує газ. Усунути засмічення можна самотужки, але не варто.

 4. Важко регулювати рівень подачі газу - в підкомірнику могло застрягти стороннє тіло, Не варто намагатися усунути його самотужки - ви маєте справу з газовим обладнанням , відповідно до підвищеної небезпеки.

Ремонт газових плит у Бучі
 1. У робочому режимі гасне пальник – це наслідок порушень нормального регулювання подачі газу у грілку.

 2. Не працює сама духова шафа. Поломана, швидше за все, свічка розпалювання, але плюс до всього – можуть бути й інші проблеми, але встановити та усунути їх може майстер.

 3. Чути в приміщенні запах газу - негайно треба перекрити газопровід, відкрити вікна і викликати майстри.

 4. Якщо йде нерівномірна подача газу - треба відрегулювати його подачу і зробити це може тільки майстер.


Всі ці поломи і ознаки дуже і дуже серйозні, вони не передбачають самостійного втручання користувача - робота з газовим обладнанням передбачає підвищену небезпеку. При неправильній роботі з газовим обладнанням це може призвести до отруєння, чаду і навіть вибуху, тому всі роботи проводить тільки майстер.

Де можна замовити ремонт?

Якщо несправна газова плита і приготувати їжу ніде - це завдасть маси незручностей, закономірно виникає питання про її ремонт. Але варто відразу зробити уточнення – майстер не просто повинен знати всі особливості роботи та ремонту газових плиток, але при цьому має дозвіл на роботу з даним обладнанням.
Тому не варто намагатися усунути поломку самотужки – довірте всі роботи нашим майстрам, мають усі необхідні практичні та теоретичні навички та досвід. Якщо говорити ще про те, які пункти наші майстри можуть поставити до свого активу – варто виділити такі моменти:
 1. Всі ремонтні роботи наші майстри провід з раннього ранку і до пізнього вечора, без перерви та вихідних. Тому на всі подані заявки реагуємо оперативно та виконуємо їх протягом доби після прийому їх від клієнтів.

 2. Доступна вартість ремонту - наші ціни прописані в прейскуранті і майстер просто не може взяти з клієнта більше. Але варто відразу зробити застереження – винятком може бути зростання ціни при покупці тієї чи іншої деталі.

 3. Всі деталі та вузли майстра меню, що вийшли з ладу, виключно на нові, оригінальні, передбачені самим виробником при ремонті. Ми ніколи не використовуємо в роботі б/в деталей – тільки нові, оскільки чудово розуміємо, скільки проблем це може викликати у подальшій роботі техніки.

 4. На всі виконані роботи, а також замінені вузли та деталі наші майстри дають гарантію – вона може варіювати від кількох місяців і року. Все залежить від складності поломки та встановленої деталі, тому кожен випадок – індивідуальний.

Ремонт газових плит у Бучі - Fix-Man


Все це показує наше відповідальне ставлення до кожного клієнта та його проблеми з газовим обладнанням. Дзвоніть нам і не зволікайте, наші фахівці допоможуть вам.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь