Не вмикається газ-контроль

Запальник з гарячою поверхнею використовується в сучасних газових печах, щоб відкрити газовий клапан і підпалити газ. Коли спалах споживає електричний струм, він нагріється до високої температури і почне світитися, а також призведе до того, що біметалічний елемент у запобіжному клапані духової шафи деформується і відкриє клапан, вивільняючи газ для запалювання. Ця послідовність зазвичай займає близько хвилини. Але якщо раптом щось не спрацювало вам знадобиться майстер служби з ремонту Fix-Man у Києві.

Як оглянути запальник пальника духовки:

Не вмикається газ-контроль
 • Перед початком роботи відключіть прилад від джерела газу. Спочатку ви повинні визначити, чи викликана ваша проблема запальником або газопроводами. Якщо пальники вашої печі працюють нормально, це, швидше за все, проблема із запальником. В іншому випадку виключіть газові лінії як причину, перш ніж запідозрити запальник.
 • Очистіть запалювач від гарячої поверхні за допомогою зубної щітки, видаливши бруд, обережно продуючи їх після того, як ви закінчите. Незважаючи на те, що розташування в різних моделях по-різному, запалювач із гарячою поверхнею зазвичай знаходиться біля пальників духовки, для доступу до нього може знадобитися зняти нижню панель.
 • Використовуючи маленьку голку, очистіть пілотний отвір, через який проходить газ. Видаліть бруд, сміття або сміття, які можуть заблокувати потік газу.
 • Візуально огляньте ваш запалювач, щоб побачити, чи він іскриться належним чином.

Якщо ви не бачите іскор, вам знадобиться запасний запалювач пальника.

Запобіжний клапан

Запобіжний клапан печі (також званий газовим клапаном) - це та частина, яка гарантує, що газ не буде випущений доти, доки запалювач не досягне необхідної температури, необхідної для займання газу. Хоча ця частина може зазнати невдачі, це рідкість.

Як перевірити запобіжний клапан у вашій духовці за допомогою мультиметра:

 • Вимкніть прилад від джерела живлення та переконайтеся, що духовка повністю захолола перед запуском.
 • Зніміть запобіжний клапан, щоб перевірити його. Ваш запобіжний клапан, ймовірно, буде поряд із пальниками або запалювачами. Щоб отримати доступ до нього, вам, ймовірно, потрібно буде зняти задню панель вашої духовки і, можливо, теплозахисні екрани, що закривають пальники запалювачі.
 • Використовуючи мультиметр для налаштування Rx1, торкніться клем клапана за допомогою щупів. Це має призвести до опору 0-50 Ом. Деякі моделі будуть мати два набори терміналів: один для жаровні та один для випікання. Якщо ваша модель має два набори терміналів, просто протестуйте кожен набір окремо.
 • Якщо ваш тест дає показання поза цим діапазоном, вам знадобиться запасний запобіжний клапан.

Електронне керування

Більшість сучасних печей використовують електронну панель управління для керування функціями духовки. Ці моделі будуть використовувати плату керування для керування запобіжним клапаном духової шафи.

Як перевірити електронну панель керування в духовці або в асортименті:

 • Вимкніть джерело живлення від діапазону або духовки перед початком перевірки.
 • Знайдіть свою електронну панель керування. Швидше за все, вам доведеться видалити всю або частину верхньої панелі, щоб отримати доступ до неї. Отримавши доступ до нього, зніміть електронну плату управління, щоб уважно її оглянути.
 • Після його видалення почніть з перевірки клем на платі на наявність ознак горіння або замикання клем. Потім ви повинні візуально оглянути всю дошку на наявність ознак зношування, пошкоджень або тріщин.
 • Якщо на панелі керування вашого пристрою є які-небудь із перелічених вище симптомів, вам може знадобитися заміна електронної плати керування.

Датчик температури

На сучасних електронних контролерах датчик температури духовки є частиною, яка регулює температуру духовки. Якщо вона не працює належним чином, це може бути причиною того, що духовка не горить. У більшості сучасних печей відображається код несправності, якщо несправний датчик духовки.

Як перевірити датчик температури духовки за допомогою мультиметра:

 • Перед початком переконайтеся, що ви відключили пристрій від джерела живлення.
 • Зніміть датчик температури, щоб перевірити його. Це часто зустрічається всередині духовки на задній стінці біля верхньої частини.

Установивши мультиметр на налаштування Rx1, доторкніться до клем датчика датчиками, щоб перевірити безперервність. Показання, які ви

Не вмикається газ-контроль
 • маємо отримати, варіюються в залежності від моделі, зверніться до посібника користувача, щоб визначити, який опір повинен мати функціональний датчик температури для вашої моделі.Переконайтеся, що цей тест зроблено з датчиком за кімнатної температури.

Якщо показання, яке ви отримуєте, вказують на те, що ваш датчик не працює належним чином, вам потрібен запасний датчик температури. Категорично не рекомендуємо вам самостійно лізти ремонтувати вашу газову плиту для цього є майстри Fix-Man. Телефонуйте!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь