Ремонт газових духовок

На вихідних вирішили щось спекти, але ваша духова шафа несподівано перестала працювати, що ж робити?

Перш за все не варто панікувати, потрібно взяти себе в руки і визначити в чому ж проблема і які є способи їх вирішення. Разом з вами ми спробуємо докладніше розібратися з питанням типів духовок, найпоширеніші поломки, що можна зробити своїми руками, а що руками професіонала.

       На сьогоднішній день є 2 види плит з 2-ма різними типами духовок:
  • газова плита з електродуховкою
  • газова плита з газовою духовкою
Сьогодні ми розглянемо ремонт плити з газовою духовкою, якщо у Вас газова плита з електродуховкою – переходьте на послугу ремонт електродуховок газових плит.

Причини поломки газових духовок

Отже, газові плити з духовими шафами можуть не функціонувати з численних причин, хоча найбільше поширена поломка перебуває в неправильній роботі системи газ-контроль, виражається ця несправність несподіваним відключенням газу.
ремонт духовок
Нижче ми опишемо багато поширені ознаки нестабільної роботи газової духовки, а також всі дефекти які призводять до повної її непрацездатності.

Самими основними та найбільш поширеними несправностями та поломками духовок з газовою подачею, на досвід наших фахівців є такі:

  • Духовка вмикається, але як тільки відпускаєте ручку - тухне;
  • Духовка тривалий час не запалюється, коли ви довго утримуєте кнопку розпалювання;
  • Після 5-10 хвилин роботи, духовка сама вимикається;
  • Полум'я духовки занадто мало або занадто велике, що призводить до того, що їжа буде сира або просто перетвориться на вуглини;
  • Кран подачі газу заклинив;
  • Механічні дефекти духовки.

Ремонт газових духовок вдома

З наведених вище поломок, з нашого списку, ймовірно, що ремонт духовки своїми руками нездійсненний, через брак певних знань та відсутності спеціальних інструментів.

Перш ніж замовити наші послуги та виклик спеціалістів з газових духовок не зайвим буде звернути вашу увагу на таких простих речах, такі як: чи подано харчування на плиту; чи є подача газу до плити. Якщо ви все перевірили та підключення зроблено правильно, а газова духовка все одно не подає жодних ознак життя, тоді слід звернутися до наших майстрів, які здійснюють обслуговування та ремонт газових духовок по всіх районах Києва.

Вартість ремонту газової духовки

Ціна на ремонт газової духовки багато в чому залежить від рівня складності проблеми. Все пізнається в порівнянні, тобто якщо заміна системи підпалювання коштує недорого, то установка нової форсунки або утеплювача вимагатиме серйозніших витрат через вартість запчастин та трудомісткість робіт. Тим не менш, якщо зробити ремонт духової шафи це обійдеться значно дешевше, ніж покупка нової плити.
ремонт газовых духовок
У більшості випадків розцінки орієнтовні. Конкретну вартість ремонту духовки майстер зможе зорієнтувати вас тільки після того, як проведе діагностику. Справа в тому, що в процесі ремонту техніки майстер може виявити додаткові неполадки, які вигідніше усунути відразу. Після того, як майстер закінчить ремонт техніки, вона знову працюватиме як раніше!

Це газ, жарти тут не доречні! Викликайте майстра для точної діагностики проблеми та її вирішення.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь