Клацання в газовій плиті

Газові плити - гордість і радість будь-якого кухаря, що поважає себе. Якщо це те, що у вас є на кухні, ви, ймовірно, звикли чути клацання, клацання, клацання при повороті ручки пальника. Це звук електричного запалювача, який працює, щоб запалити пальник. Як тільки полум'я згасне, клацання має припинитися.

Ось проблема: Ваша газова плита клацає навіть після того, як пальник запалений - або пальник взагалі не горить. Це може дратувати і, звичайно, заважає вашим планам на вечерю. Але перш ніж призначити діагностику одному з наших фахівців з обслуговування пристрою, дотримуйтесь цих порад щодо усунення несправностей від служби ремонту Fix-Man.

ПРИМІТКА: щілка газова плита зазвичай не є небезпечною. Запальник може продовжувати клацати, навіть якщо газ вимкнено. Однак, якщо ви відчуваєте запах газу або підозрюєте витік з іншої причини, відключіть подачу газу, вийдіть з дому та зателефонуйте своєму постачальнику комунальних послуг.

Вирівняйте кришку пальника

Одна з найпоширеніших причин, з яких газова плита починає клацати, полягає в тому, що кришка пальника не вирівняна.

Клацання в газовій плиті

Коли плита повністю охолоне, зніміть решітку пальника, щоб отримати доступ до кришки під нею. Зніміть кришку і знову відцентруйте її на основі. Спробуйте знову запалити пальник.

Сушити пальник

Надлишок вологи може бути причиною клацання вашої газової плити. Це може статися після того, як каструля закипить, після розливу жиру або після очищення варильної панелі. Волога може затримуватись у пальнику, навіть якщо ви її не бачите.

Щоб повністю висушити все, просто зніміть кришку пальника і випустіть повітря. Щоб прискорити процес, вимкніть усі пальники та протріть верхню частину діапазону рушником. Ви також можете направити вентилятор на вказаний пальник або включити духовку на 350 градусів на 30 хвилин, щоб прогріти та висушити пальник з нижньої сторони.

Видалити залишки їжі

Шукайте спалену їжу або сміття, які можуть перешкоджати запаленню або навіть ручкам управління. Використовуйте металеву шпильку або скріпку, щоб прибрати сміття. Уникайте використання зубочистки для цього завдання, тому що маленький шматочок може відколотися і застрягти всередині, викликаючи ще більше проблем.

Як ви можете вирішити проблеми пальника?

Перевірте зміщення кришки пальника, виконавши такі дії:

  • Переконайтеся, що варильна панель охолола.
  • Зняти ящик пальника.
  • Зніміть кришку пальника.
  • Відцентруйте ковпачок на основі.

Переконайтеся, що він не перекошений, а потім закріпіть його на місці.Чи правильно встановлена ​​кришка? У вас можуть бути проблеми з вологістю.

Ви також можете перевірити наявність надлишкової вологи:

  • Зніміть кришку пальника, щоб перевірити її на вологість.
  • Повітряне сушіння кришки.
  • Прискорення сушіння за допомогою сухого рушника, сухого вентилятора або покласти його в духовку на півгодини при 350 градусах.
  • Виконати ремонт

Якщо газова плита не працює, незважаючи на всі ваші зусилля, вам, можливо, доведеться замінити модуль запалення, вимикач запалювання або запалювач.

Можливо, вам вдасться замовити запасні частини у виробника, якщо ви хочете спробувати виконати ремонт самостійно, або ви можете викликати фахівця, який виконає цю роботу за вас.

Найскладніше в ремонті газової плити - з'ясувати причину проблеми. Розуміння того, скільки років залишилося вашій побутовій техніці, також може допомогти визначити масштаби проблеми. Самостійне вирішення проблем може здатися гарним способом заощадити гроші, але часто вам доводиться витрачати на це багато часу. Більше того, ви все одно платитимете за будь-які деталі та інструменти, які вам потрібні, а якщо ви щось не так, це ще більше часу та грошей. Коли ви працюєте з навченими фахівцями Fix-Man, ви знаєте, що роботу буде виконано правильно з першого разу.

Довіртеся команді служби з ремонту Fix-Man, щоб зробити роботу правильно.

Клацання в газовій плиті

Вони є одним з наших сусідів брендів, спільноти експертів з обслуговування вдома, які можуть допомогти вам з вашим будинком від побутової техніки до сантехніки! Або, якщо вам просто потрібна невелика допомога в відновленні нормальної роботи газової плити, зв'яжіться з Fix-Man і заплануйте послуги з ремонту печі на сьогодні. Дзвоніть!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь