Ремонт газової плити Грета в Києві


У деяких з нас є газові плити в наших будинках. Це тип печі, яка використовує природний газ чи суміш газу пропан-бутан. У разі будь-якої несправності наша служба з ремонту Fix-Man у Києві прийде до вас на допомогу та відремонтує несправність будь-якої складності. А далі ми дамо кілька порад щодо правильного догляду та правил безпеки при використанні газових плит. Що робити, щоб не отруїтися газом із духовки?

Бережи піч

Перевіряйте газові установки на предмет витоків не рідше одного разу на рік. Ми перевіряємо установки старше 15 років кожні 5 років. Перевірки кухонних плит завжди повинні проводитись механіками, які мають спеціальну кваліфікацію. Перевірка герметичності плити завжди повинна проводитись на закритому газі. Використання негерметичної духовки може призвести до серйозних наслідків - небезпечних для життя або навіть смерті.

Будьте пильні

Нерозумність часто призводить до серйозних наслідків при використанні газових плит. Не залишайте каструлю на газі під час сну, а також не залишайте каструлю на газі коли залишаєте квартиру. Це може спричинити пожежу або вибух газу.

Ефективність вентиляції

Пам'ятайте, що вентиляційні решітки не повинні бути накриті або вбудовані в шафи. Тільки ефективна вентиляція допомагає усунути мікроскопічні витоку.

Як доглядати газову плиту?

  • Регулярне чищення

Регулярно очищайте пальники в духовці. Як часто ми повинні чистити духовку, залежить від того, як часто ми її використовуємо. Рекомендується мити та чистити духовку після кожного використання, щоб мастило не прилипала до пальників та грилю.

  • Правильні інструменти для чищення

Лільники - це елементи з високою термостійкістю. Не забудьте використовувати правильні інструменти та засоби для їх очищення.

  • Мийка після розбирання

Перш ніж мити пальники в газовій плиті, вони повинні бути спочатку видалені. Чищення пальників без попереднього розбирання може призвести до затоплення термопари або іскрового розрядника. Пальник повинен бути вимитий теплою водою та відповідним миючим засобом.

  • Як почистити свічку в газовій плиті?

Симптоми несправного магнето в газовій плиті не можна сплутати з іншою несправністю. Повінь або бруд є найбільш поширеною причиною неправильної роботи печі, тому варто регулярно чистити свічку в газовій плиті, щоб уникнути цієї проблеми у майбутньому.

Ремонт газової плити Грета у Києві

Щоб очистити магнето в газовій плиті, зніміть грати, ви можете покласти її в раковину і вимити протягом цього часу, коли ми будемо чистити магнето, вона трохи висохне. Потім перевірте полум'яні отвори, якщо ми помітимо, що в них є бруд, їх слід очистити, тому що вони можуть спричинити забруднення. Компоненти пальника повинні бути чистими та вільними від забруднень, оскільки навіть невеликий бруд може порушити роботу пристрою. Отвори сопла мають бути очищені. Для цього ми використовуємо тонкий мідний дріт.

Ваша піч не працює як треба?

Механік зі служби з ремонту Fix-Man у Києві допоможе вам відремонтувати вашу побутову техніку.

Ми повинні пам'ятати, що газ - це паливо, широко доступне для домашнього господарства, завдяки простоті експлуатації, гігієні, а також економічності та раціональності у використанні. Ми також повинні пам'ятати, що газ має отруйні властивості. Змішаний з повітрям у потрібній кількості створює вибухонебезпечну суміш.

Давайте будемо особливо обережні і дотримуватись кількох правил:

Коли ви не використовуєте плиту і не використовуєте газ, всі крани в газовій плиті повинні бути щільно закриті.

Перед включенням газу перевірте, щоб крани були правильно закриті. Коли крани не закриті, і ви відчуваєте витік газу, негайно закрийте крани та відкрийте вікна, щоб забезпечити вентиляцію приміщення.

Виробники рекомендують використовувати газові датчики, які автоматично повідомлять нас спеціальним звуковим сигналом про витік газу.

У ситуації, коли крани не були закриті, і ми відчули газ, що виходить, негайно закрийте крани і відкрийте вікна, щоб провітрити приміщення. Подивіться, чи газове полум'я покриває всю коронку пальника під час приготування їжі або випікання. Через отвори в пальнику, де полум'я не горить, виходить газ, що викликає небезпечне і серйозне отруєння.

Не намагайтеся ремонтувати газову плиту самостійно! Вам краще звернутися до спеціаліста нашої служби з ремонту Fix-Man та зробити діагностику. Несправна газова плита може призвести до отруєння та навіть смерті. Дзвоніть нам!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь