Ремонт газових плит у Боярці

Сьогодні кожен будинок, як і підприємство громадського харчування, обладнаний кухонними газовими плитами. Без них неможливо приготувати їжу, але якщо вони ламаються – виникає потреба в ремонті та викликі майстра.

Основні поломки

У список основних поломок газових плит наші майстри ставлять такі, найпоширеніші проблеми з обладнанням.
 1. Пальники при горінні згасають - варто перевірити їх на предмет функціональності. Якщо після запалювання газу – вона не вийшла на автоматичний режим роботи, і після відпускання натиснутої кнопки згасає, то майстер проведе перевірку контактів у термопарі. Нерідко можливий і просто засор форсунки – його просто треба прочистити і після відрегулювати подачу газу.

 2. Чути запах гару – це може бути наслідком неправильного, неякісного підключення плити. І тому користуватися таким обладнанням – суворо заборонено. Потрібно викликати майстра та підключити її правильно.

 3. Немає зажигання в духовці – варто перевірити на предмет зносу самі свічка розпалювання.

 1. Якщо не працює елетро – підпал. Коли плита не клацає і відсутня при запалі іскра - спровокувати це може послаблення контактів кнопок, як і перегорання/окислення блоку, що утворює іскру. Рідше це може бути наслідком слабкої мережі напруги.

 2. Коли підпал постійно клацати - причин тут може бути кілька. Наприклад, замикає в блоці електричний імпульс, потрапила вода всередину, накопичився жир на кнопці.

 3. Пальник горить слабо, а може коптіти. Це може бути наслідком асору жиклера – саме він розподіляє газ. При цьому висота палаючого газу залежить і від обсягу палива, що надходить, і повітря до пальника. Тому варто прочистити пальник, як і повітряну заслінку – все це важливо довірити лише досвідченим фахівцям.

Ремонт газових плит у Боярці
 1. Якщо погано прокручується кран подачі на плиту газу - нерідко це є наслідком засмічення поворотного механізму. Або всередині крана мало мастила - ці проблеми усуне тільки майстер, який розбере агрегат і змаже його. Роботи складні – тут треба розібрати сам кран і усунути старе мастило, а потім закласти свіже.

Якщо ви спостерігаєте в процесі експлуатації одну з ознак поломки, будь-яку несправність - не варто експлуатувати газове обладнання. Це обіцяє не просто повним виходом. плити та ладу – отруєння газом та продуктами горіння, навіть урив, наступні жертви. Тому важливо довірити роботу майстрам, які мають належну підготовку, а також дозвіл на проведення ремонтних робіт.

Причини поломок газових плит

На практиці наші майстри говорять, що багато поломок газового обладнання та плит зокрема відбувається через постійне накопичення жиру. При несвоєчасному видаленні – він осідатиме на внутрішніх деталях і системах, вузлах і призводить до засмічення. Нерідко це є наслідком природного зносу деталей і вузлів, поломки окремих елементів, і невчасності ремонту, заміни неполадки. І головне пам'ятати - газове обладнання та плити зокрема, це небезпечна техніка. Тому при появі запаху арії та газу, згасанні конфорок – не варто користуватися обладнанням, відключити його, а потім перекрити кран газопроводу і викликати майстра. один момент - самим користувачам варто регулярно підтримувати плиту в чистому вигляді, не давати можливості скупчуватися жиру. Від цього залежить працездатність всіх елементів і вузлів плити, тим самим, забезпечивши безпеку самих користувачів.

Ремонт газових плит

При наказі перших ознак поломки, несправності - важливо викликати майстра і не використовувати до його приїзду газову плиту. Не зволікайте – звертайтесь до нас, адже фахівці, які працюють у нас, мають високу кваліфікацію, завжди проходять курси підвищення підготовки.
Також наші фахівці завжди знаю особливості роботи та будов, а також ремонту газових плит, незалежно від їх марки та моделі. При проведенні ремонту – фахівці працюють тільки з новими та оригінальними деталями, передбаченими самим виробником. Але це далеко не всі аргументи, за якими багато клієнтів вибирають саме наших спеціалістів – у власний актив ми можемо поставити такі пункти:
 1. Майстри в 9 з 10 випадках проводять ремонтні роботи вдома у клієнта і тільки у виняткових ситуаціях, коли поломки занадто серйозні, в майстерні. При цьому всі організаційні питання транспортування техніки ми беремо на свої плечі.

 2. Всі роботи з ремонту, усунення поломки наші майстри виконують у максимально короткі терміни, при цьому - не на шкоду якості.

 3. При проведенні всіх ремонтних робіт – наші фахівці використовують тільки сучасне ремонтне обладнання, як і оригінальні, нові деталі .

 4. При проведенні робіт ми не намагаємося заробити на клієнті, завищивши вартість ремонту – наше завдання стоїть у допомозі, про власне збагачення.

 5. Наші майстри – це високо кваліфіковані фахівці, які регулярно проходять підвищення кваліфікації, мають доступ і необхідні допуски до роботи з газовим обладнанням.

Ремонт газових плит у Боярці - Fix-Man
 1. На всі виконані роботи та вузли, наші спеціалісти дають гарантію – її терміни варіюють від кількох місяців і до року.

Все це показує, наскільки важливо довірити роботи з ремонту газових плит саме професіоналам.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь