Тихне полум'я в духовці

Газові печі зазвичай ламаються несподівано і, як і всі прилади, у невідповідний час, викликаючи паніку у користувача. Не панікуйте. Якщо духовка несподівано перестає запалюватися і в ній тухне полум'я, у вас є два варіанти вирішення цієї проблеми, спробуйте відремонтувати її самостійно або запросіть професійного майстра до себе додому. Другий варіант є найбільш правильним, тому що ремонт газової печі не безпечний. Необхідно мати не лише допуск до небезпечних робіт, пов'язаних із газом, але також знання роботи автоматичного захисту. Фахівці служби з ремонту Fix-Man мають досвід і професіоналізм.

Основні несправності та відмови в роботі газових духовок

Духовки газових плит можуть не працювати з різних причин, найбільш поширеною несправністю є вихід з ладу системи керування газом, вона проявляється як раптове відключення газу.

Тухне полум'я в духовці

До основних ознак цієї проблеми можна віднести:

  • Коли ви натискаєте кнопку запалення, духовка не вмикається протягом тривалого часу;
  • Духовка вмикається, але як тільки ви відпускаєте ручку, вона вимикається;
  • Духовка вимикається через 5-10 хвилин роботи;
  • Полум'я в духовці дуже мало і не може бути відрегульовано;
  • Полум'я дуже високо, і вся їжа горить;
  • Клапан газового діапазону заблоковано і не обертається.
  • З наведеного вище списку ясно, що практично неможливо відремонтувати піч через відсутність знань та запасних частин, необхідно викликати професіоналів для вирішення несправностей.

Перш ніж звертатися за допомогою до фахівців, необхідно звернути увагу на прості речі, такі як: якщо піч підключено до електричної мережі; є газ у трубопроводі.

Якщо все підключено правильно, а духовка все ще не працює необхідно запросити спеціаліста для ремонту.

Підключення непрацюючої духовки

Якщо в духовку вбудовано автоматичне запалювання, фахівець натисне кнопку і перевірить загоряння основного пальника і чи є подача до нього газу. Спробує запалити сірниками духовку. Якщо після відпускання ручки духовка вимкнеться, спробує увімкнути без неї. У разі неякісного складання натиснена ручка регулювання може упиратися в панель і не тиснути на клапан; Зніме ручку, потягнувши її на себе, та переконається, що всі деталі перебувають у його руках. Натисне на стрижень крана та поверне його, коли виходить газ. Щоб легко зняти ручку, майстер використовуватиме звичайні щипці.

Якщо духовка працює погано або їжа не готується належним чином, майстер перевірить гумове ущільнення на дверцятах. При зносі гумового ущільнення духовка може не досягти бажаної температури, і ви не отримаєте бажаного результату при приготуванні їжі. Наші майстри з ремонту печей   кажуть, що найкращий спосіб перевірити гумові ущільнення - це покласти руку на двері; якщо ви відчуваєте запах гарячого повітря, вам, ймовірно, доведеться замінити гумову прокладку, щоб отримати позитивний результат. Ще одна причина, яка може негативно вплинути на продуктивність печі – забруднення газового пальника брудом. Фахівець зніме нижній піддон і подивиться, чи рівномірно розподіляється вогонь по пальнику. В іншому випадку очистить отвори у місцях, де немає вогню.

Причини несправності

Причиною виникнення несправності можуть бути не тільки неправильно встановлені пальники або нерівномірна подача газу. Також можливі дефекти у внутрішній структурі печі. Можливі причини збою:

  • Негайне гасіння полум'я при опусканні ручки або кнопки свідчить про несправність електромагнітного клапана або термопари. У разі відмови системи керування необхідно замінити її компоненти: термопари чи клапани. У деяких ситуаціях вся система має бути повністю замінена;
  • Відмова термостата. Про це свідчать періодичні гасіння полум'я після його займання. Якщо термостат виходить із ладу, рівень нагрівання впаде. Для стабільної роботи необхідне його калібрування та своєчасна діагностика. У разі несправності – заміна;
  • При поломці регулювальної ручки полум'я гасне відразу ж, коли вона опускається. Ручки виходять із ладу при тривалому використанні. І тут їх необхідно замінити. Після заміни на нову деталь майстер перевіряє роботу духовки.

Газові плити з вбудованими духовками користуються великим попитом у домогосподарок.

Тухне полум'я в духовці

Як і у випадку будь-якого іншого приладу, духовка або плита можуть стати причиною несправностей через тривале використання. Фахівці служби з ремонту Fix-Man повернуть працездатність вашій плиті. Дзвоніть нам!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь