Ремонт газових плит Бош у Києві

Ваша плита Бош зламалася в самий невідповідний момент, і ви не знаєте, що робити. Зателефонуйте нам у службу з ремонту Fix-Man, і ми постараємося допомогти вибратися з цієї незручної ситуації в найкоротші терміни. Відомо, що кухня без працюючої плити не буде корисною. Протягом багатьох років ми займаємося ремонтом електричних та газових плит у Києві та його область. Досвід, набутий за цей час, дозволяє нам виконувати ремонт у короткі терміни, зберігаючи при цьому високий рівень надійності, що надаються, і доступні ціни. При ремонті ми використовуємо лише фірмові запчастини, як правило, оригінали.

Переваги наших послуг:

  • Короткі терміни доставки.
  • Конкурентні ціни.
  • Надійний та досвідчений фахівець.
  • Фірмові деталі для усунення пошкоджень.
  • Вільний доступ в Україні.
  • Гарантія на деталі, що використовуються під час ремонту.

Безпека передусім

Ремонт газових плит Бош у Києві - Fix-Man

Плита поруч із постійно працюючим холодильником відноситься до побутової техніки, яку ми використовуємо щодня дуже часто. Не дивно, що цей тип може дати збій. Якщо помилка не є серйозною, необхідно обов'язково спробувати виправити її. Іноді причиною проблем є, наприклад, засмічені форсунки, які легко почистити за допомогою нашого майстра. Тим не менш, не забудьте зберегти в безпеці. Іноді спроби самостійного ремонту можуть лише погіршити ситуацію і навіть призвести до серйозних аварій. Так що, якщо ми відчуваємо, що газ пропускає на кухні і причиною проблеми, ймовірно, витік, ми ніколи не повинні перевіряти це за допомогою вогню. Єдиний безпечний спосіб – використовувати суміш мила та води – її застосування дозволить вам знайти місце, куди виходить газ. У цій ситуації найкраще покладатися на допомогу професіонала нашої служби з ремонту Fix-Man у Києві.

Поширені несправності газових плит Бош


Пальник плити не горить?

Іноді частинки їжі або бруд накопичуються в конфорці і закривають його. Цю проблему легко вирішити. Зніміть верхню частину решітки, щоб зняти конфорки. Вимкніть усі елементи керування плитою. Потім зніміть кришку і видаліть залишки. Очистіть газовий отвір у контрольній трубці, використовуючи спеціальні інструменти, щоб прочистити маленький газовий отвір. Протріть труби, що ведуть від пальників до конфорки, із сильним миючим засобом та жорсткою щіткою. Тримайте запалений сірник над газовим отвором і конфорка повинна загорітися. Якщо це не так, переконайтеся, що подачу газу в піч увімкнено.

Якщо контрольне полум'я не є стійким і знаходиться на відстані не менше 1/8" над екраном контрольної лампи, його слід відрегулювати. Простежте, щоб лінія подачі газу проходила до контрольної Там, де трубка з'єднується з іншими клапанами, Ви, ймовірно, побачите регулювальний гвинт. За допомогою викрутки поверніть його проти годинникової стрілки, щоб збільшити розмір контрольної лампи Якщо після повторного запалювання пальника не працюють , зверніться до нашої служби з ремонту Fix-Man.

Перевірена служба з ремонту Fix-Man

Ремонт газових плит, безумовно, вимагає певних знань та досвіду, тому варто знайти людину, яка знає свою справу. Ідеальна ситуація, коли ми можемо скористатися за допомогою перевіреного фахівця.

Ремонт газових плит Бош у Києві - Fix-Man

Побутова техніка схильна до дефектів так само часто, як і всі інші пристрої, що використовуються щодня в кожному будинку. Можливо, навіть частіше, тому що предмети домашнього вжитку, такі як пральні машини та холодильники, використовуються практично щодня.

Сучасні пристрої складаються з багатьох електронних компонентів, а серце кожного з них - мікрокомп'ютер. Саме ці компоненти найчастіше виходять із ладу. Через складну конструкцію поломка практично будь-якої частини побутової техніки ускладнює ремонт газових плит або іншої побутової техніки самостійно.

Тому, якщо гарантійний ремонт неможливий (наприклад, через закінчення терміну дії гарантійного талона), немає іншого вибору, крім викликати фахівця. Це найкраще рішення, тому що тоді ми можемо бути впевнені, що пристрій буде правильно відремонтований та його подальше використання буде повністю безпечним. Це особливо важливо, коли такі пристрої, як плити та індукційні плити виходять з ладу, оскільки їх неправильний ремонт може загрожувати здоров'ю і навіть життю людини. Дзвоніть нам!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь