Гасне полум'я в газовій плиті

Приготування їжі на газі набуває буквального значення, коли ви готуєте їжу на газовій плиті. Багато поширені проблеми можуть завадити вашій здатності готувати на газі, і усунення несправностей більшості з них займає лише кілька хвилин. Обов'язково вживайте необхідних заходів для усунення несправностей, технічного обслуговування або ремонту газової плити. Завжди залишайте ремонт, який може призвести до витоку газу професіоналам служби з ремонту Fix-Man у Києві.

Поверхневий пальник не загориться

Дуже поширена проблема газової плити - це поверхневий пальник, який не горить і просто потребує повторного включення. Це може бути викликано вимкненням контрольної лампи або забиванням ілюмінаторів пальника. Якщо ваша газова плита оснащена електричним запальником, переконайтеся, що вона підключена до мережі і, якщо це так, переконайтеся, що автоматичний вимикач не було вимкнено.

Поломки газовых плит

Полум'я гасне

Якщо полум'я пальника постійно гасне, очистіть отвір контрольної лампи. Якщо це не спрацює, спробуйте відрегулювати полум'я сигнального вогню.

Слабке полум'я пальника

Якщо полум'я пальника на верхній частині печі здається менш вражаючим, ніж зазвичай, проблема може полягати в засміченні полум'яних отворів пальника. Полум'я низької якості також може бути викликане тим, що в пальник потрапило дуже мало газу або занадто мало повітря. Відрегулюйте повітряну заслінку, щоб перевірити, чи не пов'язана проблема з повітрям, але зверніться до професіонала, якщо ви підозрюєте, що в системі недостатньо газу.

Пальник духовки не горить

Перевірте контрольну лампу, якщо пальник духовки відмовляється запалювати.
Якщо контрольне полум'я не є причиною цієї проблеми, перевірте шнур живлення, якщо у вас є електричний запалювач , Запальник розжарювання, тепловий вимикач або термостат. Найпоширенішим вирішенням цієї проблеми є перевірка правильності встановлення таймера годинника.

Газовий Запах

Запах газу, коли слабке полум'я означає, що вам необхідно провітрити будинок, відкривши вікна, а потім знову запалити вогонь. Якщо запах газу може бути виявлений, а контрольне полум'я горить або електричне запалення підключено, це може вказувати на те, що один з пальників не повністю вимкнено. Перевірте всі пальники, і якщо ви виявите, що всі вони знаходяться у вимкненому положенні, відключіть подачу газу до плити, провітріть кухню та прилеглі приміщення та зверніться за допомогою до служби ремонту Fix-Man.

Газовий пальник не працює

Більшість проблем з газовими діапазонами пов'язане з полум'ям - або воно не зовсім слабо горить, або його взагалі немає. Багато нових газових плит мають «електронне запалення», іскрове запалювання, яке запускає полум'я при проходженні газу через пальники.

Якщо при включенні одного пальника вона не запалюється, але ви чуєте іскріння на інших пальниках, їжа або засоби для чищення могли забити порти пальника. Переконайтеся, що пальник охолонув, потім зніміть його та ретельно промийте. Вставте зубочистку в отвори по всьому периметру, щоб видалити будь-яке сміття або засмічення.

Якщо це не допомагає, запалювач або вимикач пальника можуть вимагати заміни фахівцем з ремонту приладу.

Якщо жодна з пальників не працює, переконайтеся, що контрольна лампа горить, якщо вона є на вашій варильній панелі.

Майте на увазі, що газові варильні панелі покладаються на електроенергію для своїх систем запалення. Перевірте, чи пристрій підключено до розетки. Зазвичай ви знайдете розетку за окремою шафою або в задній частині шафи під вбудованою варильною панеллю.

Також переконайтеся, що вимикач, що обслуговує прилад, знаходиться в положенні «Увімк.» Або його запобіжник не перегорів.

Перевірте як головну електричну панель, так і будь-які вторинні підпанелі, які подають живлення на прилад.

Шумне полум'я пальника

Шумне полум'я на газовій плиті означає, що або занадто багато повітря, або занадто багато газу потрапляє в пальник. Відрегулюйте повітряну заслінку, щоб побачити, чи є проблема з повітрям, але надайте це професіоналам служби з ремонту Fix-Man, щоб визначити, скільки газу виділяється.

Поломки газовых плит

Якщо вам не потрібен жир, завжди протирайте і чистіть поверхню для приготування. Регулярне очищення пальників допомагає забезпечити більшу ефективність, використовуючи менше газу при меншому полум'ї. Дзвоніть ми вам допоможемо!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь