Ремонт газових плит в Ірпені

Ваша піч була поряд з вами під час кожного приготування їжі та святкової вечірки. Ви хочете тримати її в робочому стані як можна довше. Важливо переконатися, що ви можете дати вашій плиті все, що необхідно для ремонту, перш ніж вона повністю зламається. Це заощадить вам гроші і позбавить вас необхідності купувати нову плиту і чекати установки. Наша служба з ремонту Fix-Man в Ірпені допоможе вам у цьому.

Ось кілька ознак того, що вам може
потрібно ремонт приладу для вашої печі

 • Ви відчуваєте запах газу

Коли ви вперше запалюєте свою газову плиту, щоб увімкнути, ви зазвичай відчуваєте запах газу, що виходить з діапазону. Тим не менш, це не нормально, якщо у вас постійно пахне газом, коли ви не готуєте. Обов'язково відкрийте вікна та зателефонуйте нашому майстру.

Ремонт газових плит в Ірпені
 • Поверхня починає тріскатися

Якщо у вас є плита зі скляним верхом, і ви помітили на ній тріщину, можливо, настав час викликати майстри нашої служби з ремонту Fix-Man. Тріщина на скляній плиті може спричинити небезпечні наслідки. Тріщина може призвести до ураження електричним струмом.

 • Ти відчуваєш запах і бачиш дим  

Дим сам по собі ніколи не є добрим знаком. Якщо дим виходить з вашої печі, коли ви готуєте, це може бути ознакою того, що вам потрібно полагодити прилад.

Всі перераховані вище проблеми можуть бути ознаками того, що ваша піч потребує ремонту. Тримайте один із ваших найчастіше використовуваних приладів, пічку, що працює на максимальній швидкості. Запах диму може не бути через вашу їжу, коли ви за нею не встежили. Пам'ятайте, що для ремонту побутової техніки - лише дзвінок до нашої служби з ремонту.

Усунення несправностей та ремонт газового пальника

Очистіть отвори пальника
 • Якщо пальники не горять, можливо, вам необхідно почистити отвори пальника , які можуть бути забиті жиром та залишками їжі.
 • Переконайтеся, що живлення вимкнено, а елементи охолоджені, потім прочистіть запалювач в основі пальника та отвори пальника за допомогою жорсткої щітки та очистіть отвір пальника, вставивши зубочистку або голку.
 • Визначте, чи є у вас електронна система запалювання або сигнальна лампа або відкритий пальник.
 • Якщо ваш діапазон клацає, коли пальник горить, це, ймовірно, електронна система запалювання, яка сьогодні найбільш поширена.
 • Щоб перевірити запальник, зніміть решітку з охолодженого пальника з плити.
 • По одному, увімкніть кожну ручку пальника, щоб побачити, чи чуєте ви клацання. Якщо ви не почули клацання, ймовірно, запальник не працює.
 • Використовуючи ліхтарик, за необхідності перевірте невеликі дроти між запалювачем та органами управління у відсіку пальника.
 • Якщо ви бачите від'єднаний провід, вставте його назад.
 • Якщо дроти підключені, а пальник все ще не працює, запалювач, можливо, знадобиться замінити.
 • Щоб перевірити наявність проблем із газопроводом, наполовину увімкніть ручку пальника та запаліть полум'я бутанової запальнички біля пальника. (Прийміть запобіжні заходи і тримайте голову та будь-який вільний одяг подалі від пальника, оскільки полум'я підніметься, якщо пальник загориться.)
 • Якщо запальничка не спалахує газ, вам може знадобитися викликати спеціаліста з обслуговування, щоб перевірити, чи газопровід працює нормально.
 • Зверніть увагу на іскри від запалювача. Вони мають бути білими з синім наметом.
 • Якщо ви бачите жовті або помаранчеві іскри , можливо, несправні елементи запалювача, і вам може знадобитися замінити запалювач.
 • Якщо у вашому пристрої запалювач працює і пальник не включається, можливо, вам доведеться його запалити. Зверніться до інструкції виробника або зателефонуйте до служби ремонту Fix-Man в Ірпені.
 • Якщо на вашому пристрої є контрольна лампа, яка не горить, перевірте, чи не засмічений контрольний порт . Якщо це так, ви можете використовувати невеликий провід для очищення порту.
 • Якщо у вас, як і раніше, виникають проблеми з контрольною лампою, перевірте, чи не викликають протяги загоряння контрольної лампи.
 • Якщо це так, визначте джерело, таких як вентилятор, відкрите вікно або кондиціонер.
 • Прийміть заходи для виправлення або перенаправлення протягу.
 • Якщо у вас скляна, керамічна або емальована варильна панель, і ви відколюєте елемент, ви можете знайти ремонтний набір для плити у вашому місцевому господарському або домашньому магазині.
Ремонт газових плит в Ірпені - Fix-Man

Щоб ваша плита або варильна панель були в робочому стані, переконайтеся, що вони правильно експлуатуються та обслуговуються правильно. Очистіть розливи їжі та сміття, як тільки конфорки та поверхня охолонуть. Оцет ефективний для очищення мінеральних відкладень на електронагрівальних елементах. Щоб уникнути пошкодження пальників та нагрівальних елементів, використовуйте каструлі та сковороди відповідного розміру для розміру пальника і уникайте використання дуже великих або зварювальних судин. Не забувайте про витяжку. Обов'язково регулярно чистіть або змінюйте фільтри вихлопних газів, щоб забезпечити правильну роботу витяжки та забезпечити пожежну безпеку. Дзвоніть!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь