Ремонт газових плит у Борисполі

Газові плити є в кожному будинку. Але якщо вони виходять з ладу, сама плита починає барахлити – не варто намагатися виправити ситуацію самотужки. Важливо відключити саму плиту та викликати негайно майстра з ремонту газових плит – це не просто запорука довгої її служби, а й безпеки всіх мешканців.

Поширені поломки

Якщо говорити про найпоширеніші поломки газових плит – у своїй роботі наші майстри виділяють такі:

1. Нетримання горіння в духовці та верхніх пальниках газу.

2. Неможливо регулювати інтенсивність горіння газу в духовці та на конфорках.

3. Можу засмічуватися самі форсунки та конфорки, а також розсікачі газу.

4. При спробі регулювати газ випадаю ручки.

5. Можуть заклинюватися газові крани.

6. Протікає газ при з'єднанні кранів.

Ремонт газових плит у Борисполі

Як відремонтувати газову плиту

На першому етапі майстер веде всебічну діагностику плити - це дозволить повністю визначити місце локалізації поломки і її вигляд, навіть зробити висновок про обсяг майбутніх робіт. Далі йде ремонт плити – майстер на місці відновлює працездатність самої системи, якщо треба на місці проводиться заміна деталей та вузлів.

Як показує практика, в 9 з 10 випадках поломки всі роботи проводять вдома у заказника, в усьому іншому - при потребі плиту доставляють в майстерню і так проводять ремонтні роботи. Після робіт майстер знову запускає плиту в роботу та перевіряє її працездатність, як і відсутність витоку газу. Щоб уникнути поломок - важливо регулярно проводити ТО газових плит досвідченими майстрами.

Ремонт електроплит в Борисполі

Якщо експлуатувати техніку правильно, у тому числі й газових плит - вона прослужить вам довгі роки. Але ось, правда, сучасні моделі вимагають від власників більш пильної уваги та ретельного щоденного догляду. Якщо не мити плиту і конфорки тижнями - плитку однозначно доведеться везти в сервіс. При цьому відхід ідеї з урахуванням кожної моделі газової плити.

Якщо говорити про ремонт газових плит – здебільшого він полягає в заміні поламаних конфорок, датчиків, а також температурних датчиків та тимчасових таймерів. Рідше це ремонт та заміна ТЕНів, як і електронних модулів та вентиляторів. І тому, якщо ви зіткнулися з поломами газових плит – звертайтеся до наших майстрів.

Адже подальше використання поламаної газової плити – це небезпечна справа, що загрожує не просто отруєнням чадним газом, але й високі ризики вибуху.

Викликати нашого майстра ви можете як у телефонному режимі, так і за допомогою Інтернету – просто залишивши заявку на проведення ремонтних робіт. Варто озвучити як модель та марку плити, так і ознаки поломки – наші майстри оперативно приймуть заявку і виїдуть у короткий термін на місце.


Ремонт газових плит у Борисполі - Fix-Man

 Якщо говорити про те, з яких саме причин багато користувачів вибирають саме нас - у власний актив можна поставити такі аргументи:

  1. При проведенні робіт наші фахівці видають гарантії на них, як і встановлені деталі та вузли. Ми завжди відповідальні за свою роботу – терміни можуть варіювати від кількох місяців до року.

  2. Наші майстри мають чималий практичний та теоретичний досвід у ремонті газових плит та всього газового обладнання. Плюс до всього, фахівці регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

  3. Оперативне реагування на заявку – ми виїжджаємо на ремонт протягом доби, максимально швидко, тому що працюємо без перерви та вихідних.

Все це і не тільки говори в наш актив - телефонуйте нам і ви гарантовано не помилитеся у виборі майстра. Наші фахівці не тільки проведуть ремонт, але й проконсультують з усіх питань правильної експлуатації техніки.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь