Ремонт газових плит CEZARIS у Києві

Газова плита нарівні з холодильником є ​​найважливішими елементами кухонного обладнання. Адже приготування їжі та смаження – найпопулярніші методи термічної обробки їжі. Як і вся побутова техніка, вона інколи ламається. Ремонт газової плити – це заняття, яке кожен хоче виконати якнайшвидше. Будь-яка несправність, яка заважає використанню плити та духовки, може серйозно паралізувати роботу на кухні, особливо коли ми плануємо влаштувати вечірку будинку, яка включає приготування їжі для великої кількості гостей. Служба ремонту Fix-Man усуне будь-які проблеми з вашою газовою плитою CEZARIS у Києві.

Послуги з ремонту

Спеціалісти з ремонту Fix-Man надають такі послуги з ремонту та встановлення газових плит:

Ремонт газових плит CEZARIS у Києві - Fix-Man
  • Повна діагностика несправностей - ми вислухаємо повну історію про всі симптоми, оглянемо піч та в духовку, розглянемо ключові деталі;
  • Проведемо оцінку правильної роботи всієї газової системи та пристрою в цілому;
  • Ремонт механічних дефектів, пов'язаних із заміною кранів, термопар або пальників;
  • Ремонтуємо або замінюємо запальники, крани або нагрівачі;
  • Ми також підключаємо нові печі, якщо є необхідність перевірити герметичність газової системи;
  • Здійснюємо правильний підбір, що потребує заміни деталей;
  • Служба ремонту дає гарантію на виконані роботи.

Найпоширеніші поломки та несправності

Незалежно від того буде ваша плита виробника CEZARIS або іншого, менш відомого, найпоширеніші причини збоїв ідентичні, їх можна розділити на три групи:

  • Пальник не запалюється (одна з найпоширеніших несправностей). Найбільш поширеними причинами є несправність електричного запалювача або термопари;
  • Полум'я пальника не зберігається - теж одна з поширених проблем з печами. Як правило, причиною є закупорка сопел або засмічення вогнища;
  • Газ витікає з печі або пальника - спочатку потрібно виявити витік, як правило, проблема полягає в прокладці на трубі подачі газу або пошкоджених форсунках.

Поломки, що усуваються тільки фахівцем

Не завжди відразу можна визначити, що газова плита потребує ремонту. Ослаблення полум'я пальника є першою ознакою відмови газової плити. Причини цього можуть бути різними, одна з них – несправність термопари. Це дуже важливий елемент конструкції газової плити, що забезпечує безпечне приготування їжі. Термопара – це елемент, який захищає нас від опіків, виконуючи функцію датчика температури. Його шкода може вплинути на ослаблення полум'я або навіть на гасіння.

Причиною гасіння полум'я також може бути зламаний газовий клапан, який дозволяє регулювати подачу газу - він відкривається після нагрівання термопари і закривається при охолодженні. Зламаний клапан можна відремонтувати, якщо магніт усередині не пошкоджений. Потім потрібно замінити весь елемент.

Іншою поширеною проблемою, яка виникає при виході з ладу газової плити, є незаймистий пальник. І тут найпоширенішим винуватцем є іскра, тобто іскровий елемент.

Якщо проблема стосується лише одного пальника, то це може бути пов'язане із затопленням пальника. Коли всі пальники у духовці не працюють, слід шукати несправність на боці генератора. Зазвичай його потрібно буде замінити.
Дослідний майстер швидко виявить проблему та проведе необхідні заходи для її усунення. Не займайтеся самостійним ремонтом, не маючи досвіду поводження з газовим обладнанням.

Регулярне та правильне обслуговування газової плити

Якщо ви бажаєте збільшити термін служби нашої газової плити і в той же час мінімізувати ризик виходу з ладу, то ми повинні пам'ятати про регулярне та правильне обслуговування. Основою цієї операції є ретельне очищення газової плити. Перш ніж це зробити, переконайтеся, що всі предмети холодні. Завжди починаючи чистити піч і духовку, видаляючи грати та пальники та ретельно промиваючи їх водою з додаванням звичайної миючої рідини.

Ремонт газових плит CEZARIS у Києві

Потім необхідно очистити саму поверхню плити. Не встановлюйте видалені предмети на свої місця, поки вони не будуть добре висушені.

Якщо у вас виникли проблеми з газовою плитою CEZARIS, необхідно відразу звернутися до досвідчених майстрів. Служба з ремонту Fix-Man у Києві має надійних професіоналів з усунення несправностей побутової техніки, які дадуть відповідь на ваші питання, пов'язані з непрацюючим обладнанням, нададуть професійні технічні консультації та зроблять необхідний ремонт. Дзвоніть нам!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь