Ремонт газових плит у Крюківщині

Газові плити є в кожному будинку, але якщо вона виходить з ладу - це принесе масу незручності. Правильне рішення – викликати фахівці з ремонту газового обладнання. Але самі користувачі повинні мати нехай невеликі, але знання щодо найпоширеніших поломок.

Часті поломки газових плит

Серед таких наші майстри виготовлять такі:

  1. Пальник не горить. Якщо плита правильно підключена, при цьому оснащена електричним запалювачем, але не горить – перевірте, чи включена вона в розетку. Якщо увімкнена, але при цьому запалювання не клацає – несправний вимикач запалювання. Якщо при цьому ви не чуєте запаху газу – цілком можливо прогалини в подачі природного палива.

  2. Пальник у духовці не горить – треба перевірити контрольні лампи. Якщо вони справні – переходьте на перевірку силового кабелю, термозахист і термостат, якщо модель обладнана електричним запалювачем.

  3. Якщо гасне контрольна лампа. Її треба очистити – це може допомогти у вирішенні проблеми. Якщо ні – треба відрегулювати рівень полум'я сигнального вогню.

Ремонт газових плит у Крюківщині
  1. Чути запах газу. Не варто запалювати вогонь – треба перекрити кран, якщо він відкритий, провітрити приміщення і тільки після роботи з обладнанням. Якщо ж пальники стоять у вимкненому положенні і ви з перекритим краном газопроводу має місце витік. Негайно треба відкривати вікна та викликати навіть не майстра, а аварійні служби.

  2. Слабке полум'я. Це наслідок у засміченні самих полум'яних отворів на пальнику – їх просто треба перевірити та прочистити. Як варіант, може бути недостатньо відкритий кран газопроводу просто відкрийте його більше. Рідше до цього призводить погана якість газової суміші, що подається в трубопровід.

  3. Якщо сильно шумить полум'я - це наслідок того, що в пальник потрапило дуже багато повітря або газової суміші. Тому треба перевірити, наскільки сильно відкритий кран газопроводу та повітряна заслінка.

  1. Зростання іржі на самому пальнику - настав час для планового чищення. Саме вона небезпечна для самої людини та техніки. Так техніка поступово руйнуватиметься, а ось іржа – це свого роду живильне середовище для патогенної мікрофлори.

  2. Не включаються самі пальники - варто замінити її на нову. Але нерідко треба замінити і сам запальник, або поламаний нагрівальний елемент.

  3. Якщо страви готуються нерівномірно. Якщо таке відбувається постійно – це прямо вказує на необхідність ремонту саме духовки. Нерідко майстри змінюють датчики температур і на цьому проблема як така усунена.

Ремонт газових плит у Крюківщині - Fix-Man

З усього перерахованого вище варто сказати - газова плитка віднесена до категорії техніки, яка при проведенні ремонтних робіт передбачає роботу з газом. А це вже категорія робіт підвищеної небезпеки, коли найменший, неправильно зроблений рух чи неправильне рішення призведе до негативних наслідків. Отруєння газом та продуктами горіння, а то й вибухи – все це завдає непоправної шкоди.

Відповідно за всієї простоти проведених робіт – довірити їх варто безпосередньо нашим фахівцям, які знають, як і вміють працювати з газовим обладнанням. Це дозволить не лише відремонтувати техніку, яка працюватиме в майбутньому рівномірно, а й дозволить уникнути негативних наслідків.

Плюс до всього наші майстри працюють тільки з новими та оригінальними деталями, при цьому на всі виконані роботи – дають гарантію. Після проведених робіт та налаштувань – спеціалісти проконсультують користувача з питань правильної експлуатації техніки, що в майбутньому дозволить виключити поломки та несправності газового обладнання.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь