Слабка подача газу

Є кілька простих перевірок, які дозволять вам визначити і, можливо, виправити проблему. Будь ласка, виконуйте їх у вказаному порядку. Хоча цей розділ ґрунтується на проблемі слабкої подачі газу, процедура подачі балона аналогічна. Перш ніж продовжити, переконайтеся, що ви вимкнули всі конфорки, на яких не встановлені пристрої для захисту від полум'я, зокрема, переконайтеся, що всі крани плити та гриля знаходяться у вимкненому положенні. Далі ми рекомендуємо не жартувати з газом та викликати нашого майстра з ремонту служби Fix-Man у Києві.

Переконайтеся, що у вас не вимкнено газ

У переважній більшості кран відключення подачі газу знаходиться недалеко від плити перевірте чи не перекритий газ.

Переконайтеся, що запірні клапани не закриті

Зазвичай їх два, один знаходиться в баку - ваш газопровід вкручується в цей клапан. Він працює так само, як звичайний водопровідний кран - поверніть його за годинниковою стрілкою, щоб вимкнути, і проти годинникової стрілки, щоб увімкнути. Після перевірки якщо подача газу залишається слабкою або відсутня продовжуємо перевірку далі.

Слабка подача газу

Зовні вашого приміщення, як правило, є другий клапан, розташований поряд з тим місцем, куди газопровід входить у вашу будівлю, - це чвертьоборотний клапан, переконайтеся, що він також знаходиться у включеному положенні, коли він знаходиться в неробочому положенні, ручка розташована перпендикулярно до труби.

Циліндричні установки часто мають запірний клапан на трубопроводі між циліндрами і там, де труба входить до будинку, на додаток до клапанів циліндрів, які працюють аналогічно клапану обслуговування резервуара.

Переконайтеся, що перепускний клапан увімкнено

Зазвичай це не повинно відбуватися, але може виникнути, якщо

  • (а) подача газу вимкнена, (б) запірний клапан був відключений на тривалий період або для виконання робіт на трубопроводі.Сервісний клапан на резервуарі (до якого підключений 
  • трубопровід) має внутрішній запобіжний пристрій, який називається клапаном надлишкового потоку, який зменшує подачу в струмінь при раптовому викиді газу. Це запобігає великому витоку, якщо, наприклад, трубопровід зламаний вандалами.

Щоб перевірити та скинути це:

  • Вимкніть усі газові прилади. Зазвичай неможливо створити надлишковий тиск у системі, якщо є пристрої, які намагаються вийняти газ із системи.
  • Вимкніть сервісний клапан і зачекайте 15 секунд. Якщо ви чуєте слабке клацання, це клапан надлишкового потоку, що відкривається у відкрите положення, тому продовжуйте цю процедуру до кінця. Якщо ви не чуєте клацання, це не ваша проблема, тому повністю відкрийте сервісний клапан і перевірте, чи не виникла інша проблема.
  • Відкрийте клапан на одну шосту обороту - ви повинні почути, як газ проходить через систему. Зачекайте, доки газ не створить тиск у системі (наповнить), коли потік припиниться. Якщо ви чуєте невелике клацання або потік зупиняється під час цього, це означає, що клапан надлишкового потоку знову закривається - повторіть процедуру від початку, але наступного разу не відкривайте клапан занадто сильно.

Коли потік зупиниться, показуючи, що газ повністю під тиском у системі, повільно повністю відкрийте сервісний клапан.

У деяких циліндрових установках аналогічні клапани надлишкового потоку розташовані на кінцях шлангів. Щоб відкрити їх, вимкніть усі прилади та зачекайте близько 15 хвилин, щоб відкрити клапани.

Зверніть увагу, що ці клапани надлишкового потоку, як правило, самі відкриваються в будь-якому випадку, якщо їх залишити на досить тривалий час, оскільки у них є невеликий зливний отвір, який зрештою має створити надлишковий тиск у системі.

Переконайтеся, що у вас дійсно є проблема з подачею газу, а не проблема з приладом - якщо у вас більше одного приладу і один або кілька з них працюють задовільно, проблема швидше за все, пов'язана з приладом. Якщо у вас є проблема тільки зі слабкою подачею (тобто кожен прилад працює нормально сам по собі, але у вас виникають проблеми, коли всі працюють одночасно), у вас може бути проблема через замало розведення трубопроводу, 

Слабка подача газу

недостатнього розміру регулятора або занадто малого, занадто великого розміру.
Зв'яжіться з вашим майстром служби з ремонту Fix-Man у Києві. Дзвоніть!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь