Конфорка перестала працювати 

Коли всі пальники на вашій плиті працюють, крім однієї, хороша новина полягає в тому, що навряд чи буде потрібно капітальний ремонт. Можливо, вам просто потрібно буде трохи почистити, знову з'єднати незакріплені деталі або замінити пальник, і все це можна зробити самому, але краще отримати консультації з професіоналом служби з ремонту Fix-Man.

Поверхневі пальники часто горять повільно або не горять взагалі, тому що пальник або пальники мокрі або брудні, електрод не встановлений належним чином, або тому що головка та кришка пальника не суміщені належним чином. Перевірте наступне, якщо пристрій має живлення, але не горить.

Газова конфорка

Якщо одна газова конфорка не загориться або не горить на вашій газовій плиті, це може статися з однієї з двох основних причин: відсутність потоку газу або неможливість займання. Якщо горілка горить, але полум'я слабке або жовте, а не синє, газова трубка або отвори пальника можуть бути частково заблоковані залишками їжі. Якщо він взагалі не спалахне, трубка або порти можуть бути повністю заблоковані, або несправний вимикач запалювання, електрод або модуль.

Поломки газових плит

Безпека передусім

При з'ясуванні причини несправного пальника завжди вживайте належних запобіжних заходів, таких як відключення електричної плити або перевірка того, щоб ручки були в положенні «Вимк» на газовій плиті. Зателефонуйте сертифікованому спеціалісту з ремонту Fix-Man, якщо ви не знаєте, як діяти далі.

Брудні або вологі пальники

Більшість проблем, пов'язаних із займанням, пов'язана з тим, що головка пальника забивається після очищення або після вторинних ефектів. Якщо варильна панель або пальники були нещодавно очищені, в отворі запалювання головки пальника та полум'я може бути волога. Пальник безперервно клацатиме і не горітиме, доки порти не звільняться і пальник не висохне.

  • Перед чищенням відключіть електроживлення від конфорки або варильної панелі.
  • Після очищення головок і кришок пальника витрусіть надлишки води і дайте їм повністю висохнути, висушивши їх на повітрі або поставивши в теплу духовку на 30 хвилин.
  • Після висихання встановіть пальники у правильне положення, підключіть пристрій і спробуйте знову запалити пальники. Щоб запалити пальник, може знадобитися до 10-12 клацань.
  • Вимкніть варильну панель і дайте їй охолонути. Вимкніть живлення на варильній панелі або від'єднайте його від джерела живлення залежно від моделі.
  • Нанесіть кілька крапель миючого засобу безпосередньо на варильну панель. Протріть поверхню варильної панелі вологою тканиною або неабразивною серветкою, що чистить.

Більшість печей виготовлені з міцної, стійкої до забруднення порцелянової емалі. Поверхня для варіння на газовій плиті має решітки для встановлення каструль та піддонів, які відбивають тепло та вловлюють пролиту їжу. Розливи їжі або бруд з окропу можуть залишити залишки на ґратах, піддонах та поверхні порцелянової емалі. Очищення решіток без їх пошкодження або порцеляни потребує відповідних інструментів та техніки.

  • Змочіть тканину теплою водою і протріть керамічну варильну поверхню, щоб змити залишки засобу для чищення. Витріть варильну панель чистою тканиною, потім увімкніть живлення або підключіть варильну панель.
  • Очистіть від липких плям, таких як розтоплений цукор, продукти з високим вмістом цукру, обпалені продукти, розплавлений пластик або алюмінієва фольга. Тримайте скребок під кутом 30 градусів і посуньте лезо під плямами, щоб звільнити їх від варильної панелі.

Електрод не працює або не встановлений належним чином

По-перше, переконайтеся, що всі пальники вимкнені та перебувають у прохолодному стані. Зніміть ґрати, кришки пальників та головки, щоб побачити білий керамічний електрод. Якщо електрод не знаходиться на одному рівні з варильною панеллю, візьміть великий і вказівний пальці і натисніть на електрод рухомим (за годинниковою стрілкою) рухом, поки електрод не виявиться на одному рівні з варильною панеллю.

Кришка пальника або головка пальника знаходяться в неправильному положенні

Переконайтеся, що кожна головка пальника знаходиться в правильному положенні на варильній панелі. Також переконайтеся, що кришка пальника відповідає головці пальника. Кришка пальника лежатиме плоско і надійно прилягатиме, якщо одягнути правильно.

Конфорка перестала працювати

Якщо ці поради не допомагають або запалювачі не клацають, коли пальники увімкнені, потрібно обслуговування.
Для обслуговування, будь ласка, призначте зустріч з майстром зі служби з ремонту Fix-Man. Телефонуйте!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь