Відсутня подача газу до конфорки

Регулюючі клапани та запальники на сучасних газових плитах забезпечують зручність та захист. Регулюючі клапани регулюють тиск газу в пальниках. Повне увімкнення ручки пальника викликає електричну іскру на запальнику, який займає газ. Виправлення неполадок у печі дозволяє діагностувати загальні проблеми. У більшості випадків ви можете ідентифікувати та виправити причину пальника, який не спалахує та не горить, як це має відбуватися за сторонньою допомогою служби з ремонту Fix-Man.

Основи

Коли ви повністю увімкнете ручку керування пальником, ви почуєте клацання, яке вказує, що запалювач генерує електричну іскру, необхідну для запалювання газу в цьому пальнику. Після того, як пальник спалахнув, при виверненні ручки вниз виїмка відключає електричний струм для запалювача. Якщо ви чуєте клацання, але пальник не спалахує, почніть з простого газового тесту.

Відсутня подача газу до конфорки

Газовий тест

Кожен пальник отримує газ через невелику металеву трубку, яка з'єднує пальник і запобіжний клапан, розташований у передній частині відсіку пальника. Якщо запалювач запалює, але пальник не запалюється, спробуйте запалити пальник сірником каміна або запальничкою для каміна бутану. Якщо це не допомогло, можливо, в отворах пальника накопичилися частинки їжі або мастила. Натисніть зубочисткою в кожен отвір і повторіть тест. Якщо це не вдасться, зверніться до місцевої служби з ремонту Fix-Man.

Засмічення подачі газу

Якщо ви чуєте клацання і бачите іскри при повороті ручки пальника і відчуваєте, що газ тече нормально, але вогонь не запалюється, можливо, подача газу засмічена.

Це дуже швидке і просте рішення - просто зніміть грати (переконайтеся, що вона прохолодна на дотик), зніміть кришку пальника і вийміть пальник з верхньої частини шкали. У деяких моделях вам, можливо, доведеться відкрутити два гвинти, що утримують пальник на місці - для цього підійде звичайний шуруповерт або торцевий гайковий ключ.

Погляньте на маленький отвір розміром з шпильку в задній частині пальника. Це подає газ у запалювач, щоб запалити вогонь, і може часто бути забитий мастилом або будь-яким іншим видом сміття. Просто ретельно очистіть пальник, вставте в отвір зубочистку, голку або інший аналогічний розмір інструменту, щоб очистити його, і вставте назад на плиту. Газ повинен подаватися, і пальник повинен горіти як завжди.

Перевірте з'єднання іскрового запалювання

Якщо після ретельного очищення пальник духовки не працює належним чином, спробуйте перевірити з'єднання запальника, щоб переконатися в їх безпеці.

Відключіть духовку від стіни, тому що ви будете працювати з електронними компонентами і не хочете отримувати удар. Повністю вийміть головку пальника з духовки - вона повинна мати проводку, що виходить з верхньої частини конфорки, з'єднаної з нижньою частиною її, - і огляньте з'єднання, щоб переконатися, що дроти правильно підключені до запальника. Ослаблені з'єднання можуть запобігти займанню та займанню вогню.

Провід запальника

Кожен запалювач отримує електричний струм через невеликі дроти, які підключаються до модуля управління поруч із запобіжним клапаном. Подивіться на від'єднане з'єднання на запальнику або модулі керування, і просто підключіть провід на вкладці. Якщо запалювач клацає та запалює газ, ви вирішили проблему. Якщо запалювач клацає, але пальник не горить, проста візуальна перевірка може спричинити проблему.

Колір іскри запалювача

Колір іскри у запальника повинен бути майже білим з блакитним відтінком. Якщо іскра жовтого або оранжевого кольору, запалювач не виробляє достатньо іскри, щоб запалити газ. Запальники відносно легко замінити. За допомогою гайкового ключа відверніть два невеликі гвинти з шестигранною головкою, які кріплять основу запалювача до відсіку пальника, і від'єднайте роз'єм проводів. Віднесіть запалювач до магазину аксесуарів та отримайте новий залежно від марки та моделі печі. Встановіть його у порядку, зворотному зняттю.

Регулюючий вентиль

Регулюючі клапани регулюють тиск газу при включенні пальника.

Відсутня подача газу до конфорки

Без нього ви не зможете вимкнути полум'я на пальнику. Регулюючий клапан розташований перед відсіком пальника та має різьбові фітинги, до яких прикріплюються трубки від кожного пальника. Якщо ви відчуєте запах газу на клапані, затягування фітингів відповідним гайковим ключем є насамперед. Крім того, якщо полум'я пальника блимає, і ви не можете увімкнути полум'я високо, клапан може бути несправний. Знову ж таки, якщо у вас немає досвіду роботи з газовими приладами, зв'яжіться з нашою службою з ремонту Fix-Man. Дзвоніть!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь