Ремонт газової плити Дружківка в Києві


Газові плити стали головним пристроєм для приготування їжі на нашій кухні. Завдяки цим побутовим приладам ми комфортно готуємо у себе вдома, а не на багатті. Будь-яка поломка передбачає негайний виклик майстра. Служба з ремонту Fix-Man допоможе вам з ремонтом газової плити Дружківка у Києві.

Газова плита чорнить каструлі

Іноді трапляється так, що коли ми готуємо їжу, з-під сковороди або каструлі виходить чорний дим, або, коли ми їх чистимо, ми розуміємо, що зовнішнє дно чорний. Нічого серйозного, цю проблему майстер вирішить, виконавши прості налаштування.

По-перше, він перевірить, що розбризкувачі на вашій печі підходять для вашого типу газу. Дійсно, кожна форсунка специфічна для різних газів, що використовуються (магістральний газ або балон). При покупці плити цей момент слід уточнювати одразу. Інакше потрібна заміна.

Якщо форсунки відповідають газу, фахівець перевірить, що повітрозабірник пальника правильно відрегульований. На вашому посуді це помітно, тому що великий вогонь сильно затемнює дно каструль та сковорідок. Майстер проведе просте налаштування, регулюючи відстань між соплом та повітряним кільцем, розташованим під кришкою пальника.

  • Для цього він зніме млинець за допомогою викрутки (часто плоскої та маленької);
  • Поверне гвинт з боків і встановить розмір полум'я, повертаючи його вліво або вправо.

Отже, коли проблема вирішена, полум'я, яке можна вважати красивим, не надто велике, а конус біля його основи яскраво-синій.

Не вмикається полум'я на одному пальнику

Якщо не працює лише один із індикаторів, проблема з газом відсутня.

По-перше, майстер перевірить, що отвори в кришці пальника чисті і нічим не заблоковані, щоб пропустити полум'я. Присутність води може його блокувати. Можливо, потрібно буде зачекати, коли рідина висохне.

Ремонт газової плити Дружківка в Києві

З іншого боку, форсунка може бути заблокована в результаті переливу рідини або після очищення. Щоб прочистити, фахівець зніме кришку та витягне насадку.

Друга можлива причина - це термопара несправна. Ця частина має велике значення для правильної роботи вашого пристрою. Роль термопари полягає в тому, щоб визначити, чи є полум'я чи ні.

Для того, щоб перевірити, чи пов'язана проблема з цим, і зазвичай це так, майстер огляне невеликий стрижень поряд з полум'ям, він завжди повинен торкатися полум'я, не повинен бути пошкоджений (скривлений або зламаний). Якщо це не так, то термопара замінюється.

Ще одна з можливих причин - це клапан пальника не відрегульований належним чином. Вона вирішується регулюванням потоку газу за допомогою невеликого гвинта, розташованого на боці пальника. За допомогою плоскої викрутки спеціаліст відрегулює цей гвинт.

І ще одна причина - це свічка запалювання пошкоджена. Ця свічка - маленький камінь, який виготовляє іскри, коли ви намагаєтеся запалити свою піч. Її замінюють на справну.

Не запалюється вогонь

Насамперед майстер перевірить наявність газу. Він переконається, що газовий шланг не перекручено і не защемлено, щоб забезпечити правильний перебіг газу. Якщо ви тільки що встановили його, але нічого не працює, можливо, захист безпеки не був видалений. Нові регулятори забезпечують безпеку для запобігання проходженню газу, якщо шланг пошкоджений або відірвався під час переміщення плити. Якщо труба знаходиться в хорошому стані і правильно з'єднана, але вогні, як і раніше, не горять, можливо, повітря пройшло через труби. Щоб усунути це, майстер відкриє великий пальник на кілька секунд, щоб видалити бульбашки повітря.

Нарешті, остання причина, що пояснює відсутність вогню на вашій плиті - це запальник не працює. Він є маленькою коробкою зі свічками, які іскряться, створюючи вогонь вашої газової плити. Якщо цей механізм більше не працює, необхідно буде повністю замінити його.

Безпека та експлуатація газових плит

  • Полум'я має бути синім і світним для повного та безпечного горіння.
  • Вимкніть кран на балоні з пропаном і дайте газу згоріти перед тим, як закрити клапан пальника на вашому пристрої.
  • Будь-які нові установки на природному газі та пропані повинні бути підключені до землі, щоб уникнути ризику вибуху у разі електричного або статичного перепаду. Установки проводить майстер із допуском до газового обладнання.

Зараз ми завершили екскурсію по несправностям, які ви можете зустріти з газовою плитою. Нагадуємо, що газ не дає права на помилку. Якщо у вас є якісь сумніви, негайно зв'яжіться з професіоналом зі служби з ремонту Fix-Man Дружківка та не намагайтеся ремонтувати піч самостійно. Дзвоніть нам!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь