Ремонт газових плит Zanussi у Києві

Газова піч і духовка є важливими побутовими приладами. Це спільні обіди за сімейним столом та важливі сімейні урочистості. На жаль, ці пристрої також іноді вимагають ремонту. Причини можуть бути різними. Проблеми зі збереженням полум'я в духовці або без іскри є загальними недоліками. Часто розлите молоко чи суп можуть ефективно заблокувати насадку. Поширені проблеми з піччю включають нагрівання, спалювання нагрівача, пошкодження годинника та проблеми з встановленням часу. Якщо ваша плита зламалася в невідповідний момент, і ви не знаєте, що робити. Зателефонуйте нам, і служба з ремонту Fix-Man виконує ремонт газових плит Zanussi у Києві в найкоротші терміни. Відомо, що кухня без працюючої плити не буде корисною.

Принцип роботи

Принцип роботи газової плити дуже простий. Залежно від типу газу (природний газ із мережі або газовий балон) у нас є відповідні сопла та підключення до духовки.

Ремонт газових плит Zanussi у Києві - Fix-Man

Газ протікає через головну трубу в печі і поділяється на окремі пальники через газові клапани, призначені кожному пальнику. Щоб пальник спалахнув, знадобиться газ та іскра з іскрового проміжку. Термопара закріплена і відповідає за горіння в печі. Регулює газовий клапан, відкриваючи його клямку в солоноїді.

Аналогічна ситуація в духовці. Газова духовка також оснащена газовим клапаном та магнітом, який запалює полум'я. Крім того, на поверхні пальника встановлена ​​діафрагма для регулювання газу. Він встановлюється на заводі, тому будь-які зміни мають виконувати кваліфікований спеціаліст. Встановлення нової газової плити має бути підтверджено кваліфікованим газовим фахівцем, щоб не втратити гарантію, пов'язану з придбанням обладнання.

Найбільш поширені проблеми з газовою плитою

 • Запах газу або ненормальний витік газу;
 • Нерегулярне або ненормальне полум'я на поверхні конфорок або в духовці;
 • Пальник, який більше не працює;
 • Кнопки вибору полум'я не реагують або не працюють;
 • Пічка не працює;
 • Немає тепла;
 • Внутрішнє нагрівання духовки не відповідає налаштуванню панелі керування;
 • Бройл елемент не працює;
 • Елемент випікання не працює;
 • Проблема блокування дверцят духовки;
 • Таймер та електронне управління не працюють;
 • Конкретний код помилки;
 • Заміна ущільнювача дверцят духовки;
 • Дефектне самоочищення;
 • Очищення скла всередині духовки (між вікнами);
 • Регулювання дверей духовки.

Відмінності в газових плитах Zanussi

Старі моделі газових плит Zanussi ¦настільки мало схильні до збоїв, що у разі пошкодження не завжди зрозуміло, хто взагалі ремонтує газові плити і який ремонт взагалі потрібен. Пристрої дуже міцні і в той же час дуже прості в експлуатації. Вони практично не мають пошкоджень або проблем протягом довгих років, зношування штирів запалювання може спостерігатися через 10-15 років. Штирі запалювання в основному єдині деталі, що «зношуються» в газовій плиті. Старі моделі зазвичай не мають електричних або автоматичних займистів. Вони висвітлюються сірником або п'єзо-запальничкою (газовою запальничкою). Їм також не потрібне підключення до електромережі .

Сучасні печі зазвичай мають пристрій запалювання, який працює або через п'єзокристал, або через трансформатор запалення. Таким чином, запалення газової плити може бути зроблено трьома способами:

 • Вручну зі сірником;
 • Вручну з «газовою запальничкою» (виглядає як запальничка);
 • При натисканні на замок запалювання.

Пристрій безпеки встановлений на всіх газових плитах. Захист від спалаху гарантує, що при згасанні полум'я газ не може вийти. Це виключає ризик ненавмисного витоку газу. Тому при включенні ви завжди повинні думати про запобіжника запалювання та тримати контролер натиснутим.

Увімкнення пристрою

Необхідно вибрати бажаний пальник, натиснути та увімкнути відповідний регулятор. Має бути чути витік газу. Якщо ні, то піч або не підключений, або несправний.

Після необхідно запалити пальник. Це легко зробити, якщо піднести сірник, що горить, до пальника або газову запальничку.

Натиснути кнопку на газовій запальничці, поки вона не зафіксується і не виникне іскра. Для печей із (працюючим) електричним запаленням просто натисніть відповідну кнопку запалювання.

Поки полум'я не горить безпечно і стабільно, потрібно утримувати ручку. Зазвичай, це займає близько 5 секунд. Після цього полум'я має горіти рівномірно синім. Тоді можна відпустити регулятор.

Регулярне обслуговування

Щоб уникнути частих ремонтів газової плити і збільшити термін служби, слід пам'ятати про правильне і регулярне обслуговування. Основою є ретельне очищення духовки. Вона включає видалення решітки і пальників, а потім ретельний їх промив водою і рідиною, що чистить.

Після чищення пальників слід очищення поверхні. Встановлюйте пальники необхідно в їхні місця під ґратами, тільки тоді, коли вони стануть сухими.
Ремонт газових плит Zanussi у Києві

Якщо плита затоплена під час приготування, її необхідно висушити якнайшвидше. Однак будьте обережні, щоб не обпектися гарячими частинами.

Служба ремонту Fix-Man виконує ремонт газових плит Zanussi в Києві. Дзвоніть нам!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

Газ плита ремонт

Ремонт газових плит київ

 

Виїзд додому

 

Майстер з плит приїжджає в обумовлений час. Ремонт плити відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику газової плити, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

Ремонт газових плит

Меню

Ремонт плит:

Газової плити Горіння

Газової плити Індезит

Газової плити Ардо

Газовий плити Ханса

Газовий плити Гефест

Газовий плити Беко

Газовий плити Дружківка

Газовий плити Грета

Газовий плити Бош

Газовий плити Брест

 

Ремонт електродухівок

Ремонт електрозапалювання

Установка газової плити

Ремонт варильних поверхонь